Horoskop miłosny

Sprawdź swoją miłość.

Baran

Jest już zdecydowany, wie jakiej kobiety szuka i tylko ta wymarzona istota zostanie jego żoną. Nie lubi kobiet, które ciągle narzekają oczekując jego współczucia.

Byk

Trudno go przekonać do siebie. Natomiast sam swoją wybrankę będzie zdobywał do skutku. Jeśli chcesz mu zaimponować to dobra kolacja może wiele zdziałać. Niestety nie licz na hojność z jego stron jest raczej z natury sknerą, jeśli da Ci prezent to raczej coś z promocji.

Bliźnięta

Maczo i gaduła w jednym, kocha mnogość kobiet, długie i ostre imprezy, szpan czym tylko się da oraz plotki o wszystkich i ze wszystkimi. Jego słabą stroną jest nie wierność, aby jej dochować musi być zakochany do szaleństwa.

Rak

Jest czuły i delikatny, rzadko kiedy krytykuje. Nie nawiedzi kłótni co czasami sprawia, że nie wiadomo o co się obraża. Woli się trochę nie odzywać do Ciebie co bywa bardzo przykre.

Lew

Lubi komplementy, ma wysokie poczucie własnej wartości, ale oczekuje abyś go ciągle w tym utwierdzała. Chce być Twoim ideałem, w środku ma dobre serce, ale zdarzają mu się wybuch agresji, potrafi sypać ostrymi słowami dopóki się nie uspokoi.

Strzelec

Dość zmienny w uczuciach. Nie lubi kłótni, dlatego jest układny i nawet potulny. Idzie przez życie z uśmiechem na twarzy. Problemy muszą rozwiązywać się same, bo on się nimi nie przejmuje.

Panna

Człowiek z mało ilością czasu, nie czeka na Twoje decyzje woli podejmować je samemu. Lubi doradzać, nawet w tym o czym nie ma większego pojęcia. Nie lubi gdy coś nie idzie z wcześniej określonym planem, na ustępstwa w tej kwestii raczej nie masz co liczyć. Jeśli daje prezenty to raczej praktyczne i tylko gdy musi.

Waga

Lubi życie bez stresu i luźne podejście do świata. Poco pracować lepiej się bawić. Mimo wszystko dość dobrze wykształcony, dlatego w domu wybierze zajęcia bardziej umysłowe. Nie licz na to że nie gdy Cię nie zawiedzie bo odpowiedzialności to dla niego obca sprawa.

Skorpion

Lubi się chwalić urodą swojej partnerki przed kolegami. Chodzi zamyślony i rozkojarzony. Często gdy z kimś rozmawia, myśli o czymś innym. Musi wszystko wiedzieć, dlatego plotki z życia znajomych na pewno go zainteresują.

Koziorożec

Jest cierpliwy i na swoją miłość może długo czekać, jak już ją znajdzie to wytrwale i z dużym romantyzmem będzie ją zdobywał. Potem już raczej rzadko zabierze Cię na kolację, szkoda mu na to pieniędzy. Dodatkowo jest przekonany że jest kimś wyjątkowym, dlatego jego wybranka również powinna być nieprzeciętna.

Ryby

Szuka osoby inteligentnej a wygląd zewnętrzny i seksualność kobiety są dla niego zdecydowanie mniej ważne. Interesuje się psychologią i wnikliwie przygląda się wnętrzu człowieka. Pyzatym bardzo czuły i opiekuńczy, daje z siebie więcej niż oczekuje od partnerki.

Wodnik

Prawdziwy romantyk, zabiera na kolacje przynosi kwiaty i drogie prezenty. To wszystko jedna nie dla żony. Bo żona to dla niego nowa mamusia, która poda obiadek i wypierze skarpetki.

© horoskopy.org.pl
Zabrania się kopiowania jakichkolwiek elementów serwisu horoskopy.org.pl