Porady

#

Znajdź nową miłość za pomocą tarota

  • 23 września 2021
Szukasz nowej miłości? W poszukiwaniu następnego wielkiego związku? A może po prostu potrzebujesz wskazówek w sprawach sercowych? Cóż, Tarot jest tutaj, aby poprowadzić, i z pewnością jest tutaj, aby oświetlić wszelkie prawdy i wglądy, które możesz czuć, że ukrywają się przed tobą. Tak, może nawet pomóc Ci zidentyfikować prawdziwą miłość, i tak, może pokazać Ci, co musisz zrobić, aby się tam dostać. Wszystko zaczyna się od właściwych pytań i intencji oraz rozkładu Tarota, który pomoże Ci znaleźć właściwe odpowiedzi. Rozpocznijmy Twoją podróż do znalezienia nowej miłości z prostym rozkładem 5 kart! 5-kartowy rozkład Tarota, aby znaleźć nową miłość Zanim przystąpisz do czytania miłosnego, pamiętaj, aby zachować otwarty umysł i serce na to, co możesz otrzymać i usłyszeć.
 
Jeśli chodzi o sprawy sercowe, możemy znaleźć to trochę trudniejsze do bycia obiektywnym - pamiętaj: Tarot chce pomóc Ci znaleźć miłość, nawet jeśli może to wymagać dostarczenia twardej miłości na Twój sposób jako pierwszy! Mając to na uwadze, możemy wskoczyć do 5 kart Tarota, aby pomóc Ci w poszukiwaniu i identyfikacji nowej miłości! Jaka jest teraz energia mojego życia miłosnego? Jaka energia jest potrzebna, aby przyciągnąć nową miłość do mojego życia? Co mogę zrobić, aby zestroić się z tą energią? Jaki jest znak szukać dla że jestem na właściwej ścieżce? W moim życiu miłosnym, gdzie obecnie zmierzam? Nadal jesteś trochę zagubiony? Zobaczmy, jak ta rozpiętość może wyglądać w akcji.

Przykładowy rozkład tarota

1. Jaka jest teraz energia mojego życia miłosnego? - 8 Pentakli Z oddaną energią 8 Pentakli, Twoje karty mogą potwierdzać całą ciężką pracę, którą wykonałeś do tego momentu. Może Twoje przeszłe związki były skomplikowane i musiałeś ciężko pracować, aby przejść dalej, a może po prostu pilnie ćwiczyłeś miłość do siebie, której potrzebujesz, aby zdrowo wejść w nowy związek. Chociaż nie jest to najbardziej romantyczna energia, to z pewnością wskazuje, że sprawdzałeś wszystkie pola na swojej liście rzeczy do zrobienia.
 
2. Jaka energia jest potrzebna, aby przyciągnąć nową miłość do mojego życia? - 7 Różdżek (Odwrócona) Pracowita energia 8 Pentakli jest wspaniała i w ogóle, ale 7 Różdżek w odwróconym znaku błaga Cię, abyś nie pracował teraz tak ciężko. W pozycji pionowej, 7 Różdżek jest często walką pod górę. Pokazuje nam, że przed nami czas próby i że tylko nasze najlepsze wysiłki doprowadzą nas do sukcesu. W pozycji odwróconej, możemy to rozumieć w ten sposób, że nie chcemy wkładać zbyt wiele energii, aby przyciągnąć nową miłość. To, co jest dla Ciebie przeznaczone, przyjdzie łatwo i nie powinno wymagać poświęcenia, do którego jesteś przyzwyczajony w miłości.
 
3. Co mogę zrobić, aby zestroić się z tą energią? - Słońce Bądź radosny, pozytywny i optymistyczny! Słońce jest jasne i urocze, ma w sobie ten rodzaj niewinności i optymizmu, który zazwyczaj widzimy u dziecka. Jest tak czyste! Ponieważ nie chcesz pracować zbyt ciężko lub poświęcać zbyt wiele w tym czasie, najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jest dostosowanie się do energii swobodnego ducha i szczęścia. W końcu to co podobne przyciąga podobne. Jeśli chcesz szczęśliwy-go-lucky miłość i ciepło, dobrym miejscem do rozpoczęcia jest dając off tego wibracji w pierwszej kolejności.
 
4. Jaki jest znak, którego należy szukać, aby przekonać się, że jestem na dobrej drodze? - 3 Pucharów Powinieneś być otoczony przyjaciółmi, pozytywnością i życzliwością. Trójka Pucharów to nie tylko karta miłości i romansu, ale także szczęśliwych chwil we wszystkich kręgach społecznych. Kiedy promieniujesz miłością i ciepłem, będziesz przyciągać je również, a być może spotkasz w tym procesie wiele nowych osób. Nie zawsze będziesz spotykać "tego jedynego" w tych sytuacjach, ale to dobry znak, że jesteś na dobrej drodze do spotkania kogoś w odpowiedniej ramie umysłu i wibracji.
 
5. W moim życiu miłosnym, dokąd zmierzam obecnie? - 4 Mieczy W tym czasie możesz zmierzać w kierunku okresu refleksji i odpoczynku. Jeśli nie jesteś w stanie zestroić się z jasną i optymistyczną energią Słońca, Wszechświat może Cię do tego zmusić poprzez zatrzymanie Twojego świata. Czwórka Mieczy jest często przerwą w naszym życiu, gdzie jesteśmy zmuszeni do autorefleksji i odmłodzenia naszej energii, więc może to być to, co jest potrzebne, aby skierować Cię na właściwe tory z energią Słońca.
 
Czy spotkałeś już tego jedynego? Znaki Bliźniaczego Płomienia: 11 sposobów na poznanie, że spotkałeś swoją parę Pamiętaj... Nawet jeśli Tarot może pomóc nam zidentyfikować i zrozumieć kolejne kroki, które musimy podjąć, aby znaleźć to, czego pragniemy - w tym nową miłość - to nadal od nas zależy, czy podejmiemy te kroki. Innymi słowy, Tarot może pomóc Ci znaleźć miłość, ale to od Ciebie zależy, czy ją zdobędziesz. I nie zawsze możemy mieć łatwą drogę przed sobą w naszym rozkładzie Tarota! Czasami znalezienie nowej miłości wymaga wiele autorefleksji, ciężkiej pracy i szczerości. Jeśli czujesz, że utknąłeś lub zniechęciłeś się, zawsze możesz poprosić karty Tarota o dodatkową pomoc, wskazówki lub o kilka afirmujących słów, które pomogą Ci poczuć się gotowym do podjęcia tych kroków.