Horoskop

#

Czy znasz swoje astro domy? 7 dom związków partnerskich

  • 24 września 2021
Czy zdarza Ci się popełniać wciąż te same błędy w kontaktach z ludźmi w Twoim życiu? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego wydaje Ci się, że przyciągasz - lub jesteś przyciągany - do tego samego typu osób? Wszyscy tak robimy! Ale odpowiedź może leżeć w Twoim wykresie urodzeniowym - i znaku zodiaku, który leży w Twoim 7 domu partnerstwa! Siódmy dom na Twoim wykresie urodzeniowym może ujawnić tak wiele o Tobie, sposobie w jaki współdziałasz z innymi i co najważniejsze, jak jesteś w związkach każdego rodzaju! Obejmuje to każde partnerstwo jeden do jednego, od przyjaciół do partnerów biznesowych, kochanków, rodziny i wrogów.
 
Punkt zwrotny tego domu znajduje się naprzeciwko Twojego Ascendentu. Gdzie 1. dom jest o Tobie; 7. dom jest o innych ludziach w Twoim życiu. Punkt centralny 7 domu jest nazywany Descendentem. Podczas gdy 5 dom pokazał jaki rodzaj ludzi byłeś przyciągany do zabawy, 7 dom wskazuje tych, z którymi chciałbyś mieć poważne partnerstwo.
 
Twoje nastawienie do zaangażowania będzie można znaleźć tutaj, zbyt. Ten dom wskazuje również na Twoich otwartych wrogów. Jeśli o tym pomyślisz, możesz mieć całkiem osobiste i jedno-na-jednym relacje z ludźmi, którzy Cię nie lubią! Jest to dom kardynalny i należy do żywiołu powietrza. Jest rządzony przez Słońce w znaku Libry i przez planetę Wenus. Jaki znak jest w Twoim 7 domu? Wskocz na naszą stronę z wykresem natalnym i skorzystaj z darmowego odczytu wykresu urodzeniowego już teraz! Siódmy dom rządzi związkami partnerskimi Łatwo jest pomyśleć, że 7 dom jest domem małżeństwa - i tak jest! Jednak małżeństwo to nie tylko dwoje związanych ze sobą małżonków. Małżeństwo oznacza również połączenie dwóch lub więcej elementów. To również definiuje partnerstwo. Nie musi to koniecznie odnosić się do romansu. Planety w tym domu i znak na cusp ujawniają wiele informacji na temat tego, jak czujesz się w kwestii zaangażowania. Ascendent bada Twój związek z samym sobą; 7 dom bada Twoje relacje interpersonalne z inną osobą. Dlatego też jest to również "dom otwartych przeciwników". Kompatybilność jest trudną rzeczą, ale patrząc tylko na Twój znak Słońca, daleko nam do całego obrazu.
 
Oto przykład: Jeśli jesteś Słońcem Taurusa, a twój partner jest Słońcem Raka, może to wyglądać jak dopasowanie w niebie, jeśli się na tym zatrzymasz, ponieważ Taurus zapewnia emocjonalną stabilność dla wrażliwego Raka, a poświęcenie Raka w sprawach serca będzie pielęgnować potrzebę Taurusa do lojalności i głębokiego emocjonalnego połączenia. Ale jeśli Słońce Twojego Taurusa ma Pannę, a Słońce Raka ma Gemini w 7 domu, może to wskazywać na inny rodzaj związku.
 
Gemini w 7 domu oznacza, że osoby w ich życiu szukają stymulacji - i mają prawdziwą potrzebę psychicznego połączenia. 7 dom w Virgo potrzebuje ludzi w ich życiu, aby zapewnić racjonalność i utrzymać je na torze, aby osiągnąć swoje cele - co brzmi jak mecz w niebie. Z drugiej strony jednak, te dwa zmienne znaki są również zdolne do bycia zbyt krytycznymi wobec siebie nawzajem - Gemini przynosi bardzo bezpośrednią formę komunikacji, a Panna może być bardzo wybredna w kwestii szczegółów. Jeśli nie potrafią być trochę cierpliwi wobec siebie nawzajem, może to wskazywać na bardzo kamienistą drogę przed nimi! Czy w miłości, czy nie, znając swój znak 7 domu i różnych partnerów w życiu może pomóc Ci kopać trochę głębiej w swojej kompatybilności - i pomóc Ci poruszać się co mogło wydawać się tajemnicze problemy w swojej zdolności do pracy razem! Jaki znak oni mają w 7 domu i co to znaczy dla twój związek?
 
Czyta co each znak w 7 domu znaczy dla twój związków następny! Siódmy dom pokazuje jak współdziałasz Celem tego domu jest zbadanie jak współdziałasz z inną osobą w celu osiągnięcia celu lub osiągnięcia czegoś. Te związki mogą być korzystne lub szkodliwe. Ile razy spotkałeś kogoś i myślałeś, że zostaniesz bliskim przyjacielem, tylko po to, aby dowiedzieć się, że im bardziej się poznaliście, tym bardziej się nie lubiliście? To wszystko jest częścią podróży 7 domu.
 
To właśnie tam nieudane związki stają się nauczycielami lub przeciwnikami. Ta relacja jeden do jednego jest nadal obecna, nawet jeśli zdecydujesz, że nie możesz znieść siebie nawzajem. To trudna koncepcja, ale taka, którą należy zrozumieć, aby uchwycić prawdziwy potencjał tego domu. Siódmy dom ujawnia przyjaciół i wrogów Podczas gdy 11 dom ma więcej wspólnego z Twoimi przyjaciółmi niż ten dom, informacje o Twoich przyjaźniach pojawią się tutaj. To tutaj znajdziesz przebłyski swoich towarzyszy zabaw z dzieciństwa, którzy nadal są Twoimi najlepszymi przyjaciółmi w dorosłym życiu. Jest to również miejsce, w którym odkryjesz, że pozostałości po tych, których nie mogłeś znieść, gdy byłeś młodszy, nadal kłują w oczy. Ludzie, którzy pojawiają się w Twoim życiu z aspektu 7 domu są bardzo różni od tych, którzy wchodzą z Tobą w interakcje z 1 domu. Pamiętaj, że Ascendent jest częścią maski, którą nosisz. To, co dzieje się w 7. domu usuwa tę maskę i ma wiele do nauczenia Cię, jeśli jesteś gotów się uczyć. Jaki jest Twój Descendent? Ujawnienie tego, co odrzucamy Siódmy dom działa jak lustro Ten dom jest lustrem tego, jak się czujesz. Każda osoba, która wzbudza w Tobie silną reakcję emocjonalną - czy to zakorzenioną w przyjemności czy odrazie - wyzwoliła coś w Twoim 7 domu. Bez względu na to, co oni sprawiają, że czujesz, otworzyli drzwi dla Ciebie, aby zrobić kilka wewnętrznych badań, dlaczego czujesz się w ten sposób. Silna reakcja sprawia, że ten obszar Twojego wykresu jest wspaniałym nauczycielem. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego czujesz się tak, jak się czujesz, spójrz na planety w tym miejscu i zbadaj ich aspekty. To co tutaj odkryjesz będzie istotną informacją, jeśli chodzi o zagłębianie się w tajemnice 8 domu.

Wnioski

 
Siódmy dom jest miejscem, do którego musisz się udać, gdy chcesz dowiedzieć się więcej o partnerstwie w swoim życiu. Może to odnosić się do małżeństwa, przyjaźni, a nawet rzucić światło na ludzi, którzy będą sprzeciwiać się Twoim celom lub działać jako "wrogowie". Ten dom ujawnia, jak będziesz się dogadywać i współdziałać z pewnymi ludźmi.
Mamy więcej informacji na temat 8 domu Twojego astrologicznego wykresu urodzeniowego. Jest to dom, w którym znajdują się aspekty Twojego życia seksualnego, postawy wobec śmierci, a także przekonania religijne, duchowe lub metafizyczne.