Porady

#

Jak wykorzystać Merkurego w Baranie, aby osiągnąć swoje cele?

  • 7 października 2021
Czy czekałeś na swój czas, aby zabłysnąć? Czy mgła mózgowa i zmęczenie psychiczne ciążyły Ci i powodowały utratę koncentracji? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, ten artykuł jest dla Ciebie, ponieważ jesteśmy tu dzisiaj, aby porozmawiać o magii, która dzieje się, gdy komunikatywny Merkury wchodzi do zmotywowanego, namiętnego Barana - tranzytu, który przynosi szybki dowcip i czarujące zachowanie. Merkury przechodzi przez inny znak mniej więcej raz w miesiącu i przejmuje energię znaku, w którym się znajduje. Baran, z drugiej strony, jest konstelacją, która reprezentuje ogień i kreatywność.
 
Kiedy te dwie energie się spotkają, możesz spodziewać się wzrostu pewności siebie w swojej komunikacji. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Merkurym w Baranie i jak możesz sprawić, by ten tranzyt zadziałał, by wprowadzić magię i połączenie do Twojego życia! Zdobądź informacje na temat każdego szczegółowego tranzytu i codziennych porad astrologicznych dzięki naszemu kwietniowemu kalendarzowi astrologicznemu! Merkury w Baranie Daty W tym roku Merkury wejdzie w Barana 3 kwietnia, gdzie pozostanie do 19 kwietnia, kiedy to wejdzie w znak Taurusa. To daje Ci prawie trzy tygodnie na cieszenie się podnoszącą na duchu i sprzyjającą rozmowom energią tego tranzytu.
 
Aby się przygotować, pamiętaj, że 29 maja Merkury przejdzie w retrogradację w znaku Gemini, co utrudni Ci komunikację i jasne myślenie. Przeczytaj ten artykuł jako następny: Twój ostateczny przewodnik po kontrowersyjnej retrogradacji Merkurego Co to jest Merkury w Baranie? Merkury jest planetą komunikacji, umysłu i inteligencji. Planeta ta została nazwana na cześć rzymskiego posłańca bogów, Merkurego, który musiał błyskawicznie dostarczyć wiadomość z jednego miejsca do drugiego. To dlatego, kiedy Merkury jest w retrogradacji - porusza się tak wolno, że gołym okiem wydaje się, że porusza się do tyłu - czujemy się ociężali umysłowo i zdezorientowani, ponieważ Merkury nie porusza się tak szybko jak zwykle, spowalniając przepływ informacji. Baran jest znakiem Ognia - wraz z Lwem i Strzelcem - który jest elementem zodiaku związanym z pasją, kreatywnością i podwyższonymi instynktami.
 
Baran jest impulsywny, zmotywowany i zawsze szuka nowych doświadczeń. Małżeństwo tych dwóch energii przynosi burzę kreatywnych pomysłów, które zalewają czoło umysłu. Inspiracja napływa ze wszystkich kątów i kierunków, popychając Cię w stronę kreatywnych, nowych rozwiązań starych problemów i jasnych, ognistych rozmów z innymi. To nie jest energia, którą można wykorzystać lub zmarnować! Jak więc możesz upewnić się, że wsiąkniesz w każdą kroplę tej buzującej i podnoszącej na duchu energii? Cieszymy się, że o to pytasz! Jak osiągnąć swoje cele z Merkurym w Baranie? Jeśli chcesz prowadzić najbardziej porywające rozmowy i mieć najbardziej inspirujące pomysły w całym roku, skorzystaj z poniższych wskazówek i trików, aby w pełni wykorzystać Merkurego w Baranie. Jasno określ cele i rób listy Baran to zaciekle niezależny znak, który w każdej sytuacji podąża za głosem serca, a Ty jesteś wezwany, aby robić to samo. Czy są jakieś obszary w Twoim życiu, w których możesz sprzedawać siebie za mało lub podążać ścieżką, która nie przemawia do Twojego serca? Teraz nadszedł czas, aby usiąść z samym sobą i odbyć poważną rozmowę na temat wyrażania siebie i tożsamości.
 
Jeśli do tej pory powstrzymywałeś się przed tym, to teraz jesteś zachęcany do wyrażenia siebie w pełni i autentycznie. Bądź wierny sobie Baran to zaciekle niezależny znak, który podąża za głosem serca w każdej sytuacji, a Ty jesteś wezwany, aby zrobić to samo. Czy są jakieś obszary w Twoim życiu, w których możesz sprzedawać siebie za mało lub podążać ścieżką, która nie przemawia do Twojego serca? Teraz nadszedł czas, aby usiąść z samym sobą i odbyć poważną rozmowę na temat wyrażania siebie i tożsamości. Jeśli do tej pory powstrzymywałeś się przed tym, to teraz jesteś zachęcany do wyrażenia siebie w pełni i autentycznie. Pomyśl, zanim zaczniesz mówić Jedną z cech Barana jest to, że jest to znak impulsywny - jeśli Baran ma coś do powiedzenia, zwykle wyrzuca to z siebie bez zastanowienia. Ale to może również wpędzić Cię teraz w kłopoty, zwłaszcza gdy wszyscy są pod wpływem tego asertywnego tranzytu.
 
Dlatego właśnie teraz wszyscy musimy poświęcić chwilę na zastanowienie się, zanim zaczniemy mówić. Podczas gdy może pojawić się w Twoim umyśle pewna myśl lub pomysł, który wydaje Ci się zbyt ważny, aby się nim nie podzielić, mądrze byłoby poświęcić chwilę i wyobrazić sobie konsekwencje lub wpływ dzielenia się tym pomysłem. Myśląc zanim zaczniesz mówić, możesz uniknąć wielu konfrontacji podczas tego tranzytu. Sprawdź ten artykuł: Jak numerologia może pomóc Ci w ustaleniu Twoich celów Wzmocnij swoją skórę Wszyscy czujemy się nieco bardziej niezależni i porywczy, kiedy Merkury znajduje się w znaku Barana, więc możesz przygotować się na to, że usłyszysz kilka rzeczy, których nie chcesz teraz usłyszeć - na przykład słowo "nie". Podczas tego tranzytu wszyscy czujemy się bardziej komfortowo, broniąc siebie, więc może się okazać, że ludzie nie są tak zgodni jak kiedyś. Weź głęboki oddech i postaraj się wzmocnić swoją skórę w takich sytuacjach. Pamiętaj, że nie jest to nic osobistego i wszyscy zasługujemy na przestrzeń i swobodę w ustalaniu granic. Bądź kreatywny Baran to pełen pasji znak, który rozświetla Twoje kreatywne centrum jak choinkę. Ujarzmij tę twórczą pasję, wyrażając siebie poprzez swoje ulubione zajęcia i przedsięwzięcia artystyczne. Wyciągnij kolorowanki, usiądź z farbami i ulubioną playlistą i pozwól swojemu duchowi ożyć.
 
Pozwól sobie na kreatywność i ekspresję, a może nawet na pojawienie się nowych, genialnych pomysłów. A słuchanie muzyki, która Cię motywuje jest teraz bardzo ważne, szczególnie kiedy tworzysz. Muzyka jest formą sztuki samą w sobie i pomaga Twojej artystycznej stronie ożywić się i wydać z siebie małą piosenkę. Wyraź swój podziw Jeśli chodzi o romans i kompatybilność miłosną, Merkury w Baranie oferuje śmiałą nową perspektywę, która pomoże Ci się ujawnić.
 
Oznacza to, że jeśli jesteś przyzwyczajony do trzymania swoich uczuć dla siebie, nadszedł czas, aby uwolnić je na świat! Jeśli się w kimś podkochujesz, czas powiedzieć mu, co czujesz. A jeśli jesteś już w związku, daj im znać, jak bardzo się o nich troszczysz i doceniasz, na litość boską! Kiedy dajesz miłość tam we wszechświecie, dostajesz miłość w zamian. A kto nie chce jeszcze więcej elektrycznej miłości w swoim życiu? Zanurz się w energii Merkurego w Baranie Merkury w Baranie zapewnia namiętne rozmowy, inspirującą kreatywność i pełną pasji energię, z której wszyscy możemy skorzystać. W tym czasie świat żyje iskrzącym połączeniem i zmotywowaną kreatywnością, co tylko prosi nasze wewnętrzne dzieci, aby wyszły, pobawiły się i pobawiły. Czy nie chcesz cieszyć się jednymi z najbardziej angażujących wymian zdań z innymi, jakie możesz mieć w tym roku? W takim razie zatop się w energii Merkurego w Baranie, gdzie iskry lecą, a słowa płyną jak wino.