Horoskop

#

12 domów astrologicznych: 5 Dom Przyjemności

  • 7 września 2021
Piąty dom w astrologii zajmuje się Twoimi romantycznymi związkami, hobby, sposobem spędzania wolnego czasu, Twoim wrodzonym szczęściem i wszystkimi aspektami Twojej kreatywności.
 
Dzieci są tutaj również wskazane, ponieważ to Ty je tworzysz. Nawet jeśli Twoje dzieci są adoptowane, nadal będziesz miał wpływ na ich życie i dasz im przestrzeń, aby stały się tym, kim są. To nie jest miejsce na znalezienie partnera życiowego, chociaż - to jest wskazane w 7 domu. Romans, o którym mowa tutaj w 5 domu, jest bardziej wskazany na typ ludzi, z którymi się umawiasz, twoje krótkie spotkania, jak chcesz, aby kochanek cię traktował, co cię podnieca, rzeczy, które sprawiają, że jesteś do kogoś przyciągany.
Twoja kreatywność jest tutaj podkreślona, ponieważ ten dom pokazuje jak lubisz spędzać czas i jakie działania masz potencjał, aby robić to dobrze. Jest to dość szczęśliwy dom, ale rozumie się samo przez się, że to Ty tworzysz swoje własne szczęście, nie jest ono zapisane w gwiazdach.
 
Jest to również dom stały i należy do żywiołu ognia. Jest rządzony przez znak słoneczny Leo i przez Słońce. Piąty dom zajmuje się dziećmi Romans, przyjemność... to nic dziwnego, że ten dom odnosi się do Twoich dzieci! Ten dom wydobywa Twoją indywidualność, a nawet może sprawić, że staniesz się trochę buntownikiem. Pokazuje, gdzie znajdziesz swoją przyjemność, jakich ludzi i jakie czynności będziesz z przyjemnością wykonywać.
 
Oczywiście, dzieci są ważną częścią miłości i małżeństwa dla wielu ludzi! Poprzez romans i przyjemności tworzycie żywe dziedzictwo, w którym wasza krew i wasz duch przepływa przez wasze dzieci. Nawet jeśli Twoje dzieci są adoptowane lub przybrane, nadal tworzysz przestrzeń, w której mogą się rozwijać i wzrastać; nadal kształtujesz ich charaktery i osobowość. Piąty dom rzuca światło na Twoje życie romantyczne Oprócz dzieci w 5 domu znajdują się także inni ludzie. Twoje romantyczne pościgi, osoby publiczne, które Cię zauroczyły, wszystko co włącza Twoją strefę przyjemności jest pod wpływem piątego domu w Twoim wykresie urodzeniowym. Kogo kochasz? Niekoniecznie musi to być prawdziwa osoba, ale raczej archetyp? Co uwielbiasz robić? Jednym z powodów, dla których szczęście jest często kojarzone z piątym domem jest dreszczyk emocji, jaki ludzie dostają, gdy wygrywają w totka. Spójrzmy prawdzie w oczy; ludzie grają na loterii dla oczekiwań, nadziei, że mogą wygrać, przypływu adrenaliny, kiedy numery są wywoływane. Chociaż, hazard jako uzależnienie jest bardziej problemem dwunastego domu.
 
5 dom ujawnia Twoje hobby Interesującą rzeczą dotyczącą hobby i działań w 5 domu jest to, że naprawdę musisz chcieć je robić, jeśli masz zamiar cieszyć się ich robieniem.
 
Znaki i planety tutaj mogą rzeczywiście wskazywać, że jesteś utalentowany, artystyczny lub dobry w sporcie, ale jeśli nie możesz znieść piłki nożnej lub wolisz czytać książkę niż grać na pianinie, to nie ma znaczenia, jak dobry jesteś w tym, prawda? Jeśli lubisz robić coś, w czym jesteś zupełnie bezużyteczny, ale mimo to dobrze się bawisz, to świetnie Pamiętaj, że ten dom zajmuje się dziećmi, a to obejmuje również twoje wewnętrzne dziecko. Pozwól mu wyjść do zabawy, nawet jeśli nie jest dobre w tym, co chce robić. Jeśli przyjrzysz się wystarczająco mocno, zobaczysz, że nawet to jest odzwierciedlone w znaku, który rządzi Twoim 5 domem - jak również wszystkie planety tam się znajdujące i aspekty do tych planet.
 
Piąty dom odzwierciedla Twoją kreatywność Czasami ludzie odnoszą się do 5 domu jako "domu przyjemności" i jeśli się nad tym zastanowić, to nawet dzieci należą do tej kategorii! Jest to obszar Twojego wykresu, w którym możesz znaleźć swoje kreatywne przedsięwzięcia, rzeczy, które lubisz robić i ludzi, którzy przynoszą Ci satysfakcję. Oprócz dzieci, ten dom obejmuje również sztukę, niektóre sporty, a także wszelkie hobby, które mogą Ci się podobać. Wszystko, co sprawia Ci przyjemność, nawet jeśli jest to gra w Bingo w miejscowej sali, rezonuje z energią 5 domu. Wnioski Romans, dzieci, hobby i kreatywność są tym o czym mówi 5 dom. Planety i aspekty znajdujące się w tej części Twojego wykresu urodzeniowego mogą ujawnić informacje o tych częściach Twojego życia. Aby dowiedzieć się więcej o Twoim wykresie urodzeniowym, sprawdź nasz następny artykuł o 6 domu.
 
Ten dom zajmuje się Twoją codzienną rutyną, środowiskiem, Twoim nastawieniem do tego, a także wszelkimi wzorcami zachowań, które mogą Ci pomóc lub przeszkodzić w osiągnięciu sukcesu.