Porady

#

Czego się spodziewać podczas randki z Bykiem

  • 28 września 2021
Czy obecnie umawiasz się lub myślisz o randce z nieugiętym i zmysłowym Taurusem? Dziś zawęziliśmy 10 cech, które powinieneś znać o Taurusie, abyś był przygotowany na sukces w tym związku. Astrologia niczym podręcznik zdradza nam tajemnice umysłu i serca Twojego kochanka. Taureanie są pobłażliwymi, beznadziejnymi romantykami, ponieważ rządzi nimi Wenus, bogini miłości.
 
Wenus kocha luksus i pasję, więc Byki są zmysłowe i kochają rzeczy, które ładnie pachną, wyglądają, czują i smakują. Taureanie są jednymi z najbardziej lojalnych ludzi na naszej planecie z powodu ich uziemionej natury znaku ziemi. Mają tendencję do najlepszego dogadywania się z innymi znakami ziemskimi, jak również wodnymi (z wyjątkiem Skorpiona, w większości przypadków). Niezależnie od zodiakalnej zgodności, każdy może pracować, aby się dogadać, jeśli podejmie wysiłek, aby zrozumieć siebie nawzajem. Astrologia jest tą podręczną mapą drogową duszy, która odblokowuje tajemnice serca.
 
Rzeczy, które powinieneś wiedzieć podczas randki z Taurusem: Język miłości Taurusa to jedzenie Łatwy sposób, aby zaimponować Taurusowi? Zabierz je do dekadenckiej restauracji! Można powiedzieć, że jedzenie jest jednym z ich języków miłości. Chociaż może to nie być tak łatwe dla Twojego portfela, Taurusy uwielbiają rozpieszczać swoje zmysły. Jeśli naprawdę chcesz im zaimponować, sam ugotuj coś dla smakoszy, z wieloma daniami. Byki uwielbiają wyrażać siebie poprzez swoje doświadczenia, a Ty możesz stworzyć wspomnienia, które przetrwają, jeśli okażesz swoją miłość w sposób, który zaangażuje ich nadwrażliwe zmysły. Pomóż im odkryć nowe kulinarne obsesje, takie jak trufle czy żelki z krwistej pomarańczy, a Twój Taurean bae na pewno zostanie z nimi na dłużej.
 
Domy Taureńczyków są piękne Podarowanie Taurusowi aranżacji kwiatów lub luksusowej świecy sojowej to wspaniałe dowody Twojego uczucia, ponieważ Byki uwielbiają dekorować i czynić swój dom wyjątkową, bezpieczną i piękną przestrzenią. Taury są inspirowane przez luksusowe i podnoszące na duchu środowiska, które sprawiają, że czują się przytulnie, ciepło i komfortowo. Nie trzeba dodawać, że Taurus będzie wyłączony, jeśli Twój dom jest wyjątkowo niechlujny, więc upewnij się, że posprzątasz, zanim zaprosisz swojego ulubionego Byka. Pozwól swojemu partnerowi spod znaku Taurusa zmotywować Cię do dbania o swoje otoczenie i zobacz jak wpływa na Twój nastrój posiadanie ładnej przestrzeni życiowej. Wygląd ma znaczenie To nie tak, że Taurusy są powierzchowne; rządzone przez planetę piękna i luksusu, Wenus, po prostu lubią wkładać czas, wysiłek i przemyślenia w swój wygląd.
 
Daj im czas na przygotowanie się, komplementuj ich wysiłki i pozwól im wyrazić siebie! Taureanie lubią bawić się i widzieć jak ludzie reagują na ich modę, akcesoria i fryzury. Kiedy umawiasz się z Taurusem, możesz spodziewać się zabawnych randek na zakupach i zabawy w przebieranki w przymierzalniach. Jeśli możesz być cierpliwy i zachęcający do miłości Taurusa do estetyki, zrozumiesz, że jest to tylko część ich unikalnej ekspresji twórczej i będą cię kochać tym bardziej, że są zaangażowani. Taureanie są niezależni Symbolem Taurusa jest Byk, co oznacza, że kiedy się na czymś skupiają, to skupiają się na tym całkowicie. Jeśli Twój partner Taurean zdecydował, że zamierza coś zrobić, najlepiej nie próbować wymuszać ich tunelowej wizji gdzie indziej. Taureanie muszą czuć się tak, jakby podejmowali swoje decyzje samodzielnie, ponieważ mają silną pewność siebie i upór, które czynią ich niezwykle lojalnymi i dobrymi w dążeniu do celu.
 
Taureanie poruszają się w swoim własnym tempie Bądź cierpliwy dla znaków ziemi takich jak Taurus, które są praktyczne i chcą przemyśleć wszystko przed podjęciem decyzji. Zrozum, że jeśli będą się czuły pośpieszone, znak Byka będzie tylko mocniej kopał kopytami w ziemię. Będą robić rzeczy w swoim czasie, a nie wcześniej, więc daj im dużo wcześniejszego powiadomienia, jeśli potrzebujesz czegoś od Taurusa, aby mogli przeanalizować i przygotować się. Jak większość znaków ziemi, Taureanie są cierpliwi i są dobre z pieniędzmi z tego powodu. Mogą nie chcieć spieszyć się do związku, ale jeśli zdecydują się mieć jeden, są one prawdopodobnie pozostać w nich na chwilę.
 
Taureanie lubią rutynę Ten znak Ziemi jest stworzeniem nawyku i lubi utrzymywać poczucie kontroli w swoim życiu poprzez codzienne rutyny. Byki są silne i potrafią się dobrze przystosować w nagłych wypadkach, ale czują się najlepiej, kiedy są w stanie ustanowić rutynę, która pozwala na zachowanie równowagi w ich życiu. Taureanie są dość intuicyjni i często rytuały, które rozwijają są tym, co pomaga im pozostać pozytywnymi i zrównoważonymi. Szanuj ich dyscyplinę i ucz się od nich! Uziemione Taureanki wiedzą, jak dobrze zarządzać swoimi emocjami, a rutyna jest ich środkiem do tego. Możesz zaufać Taurusowi Byki są dumne ze swojej niezawodności i zawsze dotrzymują tego, co mówią, że zamierzają zrobić.
 
Mówią autentycznie i naprawdę mają na sercu dobro ludzi. Są dobrymi ludźmi, którym można się zwierzyć i zaufać; zabiorą Twoje sekrety do grobu. Jeśli Byk mówi, że zrobi coś za sześć miesięcy, możesz się założyć, że nawet jeśli o tym zapomnisz, to tego nie zrobi. Taureanie są świadomi tworzenia stabilności i zaufania w swoich związkach na duże i małe sposoby. Taureanie są romantyczni Na początku może się to wydawać niemożliwe, ale Taureanie są totalnymi frajerami dla romansów. Jeśli umawiasz się z Taurusem, nie krępuj się oglądać z nimi ckliwych filmów o miłości tak często, jak chcesz, bo po prostu nie mogą się nasycić. Uwielbiają mieć czas jeden na jeden, zwinięty w kłębek na kanapie, ze świeżo upieczonymi ciasteczkami i jabłkowym cydrem. Jeśli chciałeś kogoś, kto doceni gesty miłości, takie jak ręcznie robiona kartka lub gwiazda nazwana ich imieniem, znalazłeś swój mecz.
 
Taureanie to ludzie prywatni Znaki Ziemi są bardzo otwarte na uczucia i emocje innych ludzi, ale aby mogły wyrazić swoje własne emocje, potrzebują czasu i być może delikatnej perswazji. Byki najlepiej reagują na miłość i czułość, natomiast zamykają się na ostry język, więc używaj swoich słów jako narzędzia do budowania mostów. Ale jak już wspomnieliśmy, nie spiesz się, aby Taurus otworzył się przed Tobą - spowolnisz tylko ten proces, jeśli spróbujesz go wymusić. Taureanie są opiekunami, ale często unikają proszenia o tę samą miłość, którą tak swobodnie dają, ponieważ mają tendencję do wewnętrznego przetwarzania życia. To powiedziawszy, chcą partnerów, którzy wyrażają swoją miłość często i regularnie w jakiejś formie. Zdobądź nawyk pytania, jak możesz pokazać się lepiej dla swojego Taurus bae, aby czuli się bezpiecznie wyrażając siebie. Twój partner Taurus potrzebuje czasu wysokiej jakości Taury muszą mieć bliskiego partnera, z którym mogą spędzać dużo czasu wysokiej jakości.
 
Dla nich więź oznacza bycie razem tak często, jak to możliwe i to jest dla nich naturalne. Kiedy już Ci zaufają, Byki zaproszą Cię do bycia częścią wszystkiego w ich świecie, więc jeśli potrzebujesz przestrzeni, zakomunikuj to z miłością. Upewnij się też, że kiedy jesteś z nimi, jesteś obecny i słuchasz tak, jakby byli jedyni na świecie. Myśli podsumowujące... Teraz, gdy wiesz trochę więcej o tym, czego się spodziewać podczas randki z Taurusem, pamiętaj o tym: Jesteśmy o wiele bardziej warstwowi i złożeni niż to, co nasze znaki słoneczne mogą o nas powiedzieć. Każdy z nas składa się z wielu warstw, więc im bardziej zagłębisz się w wykres urodzenia danej osoby, tym lepiej ją poznasz.
 
Nie wszyscy Tauranie zachowują się tak samo, ponieważ każdy z nich ma swój własny znak Księżyca, znak Powstania i wiele innych kosmicznych wpływów w grze. Jeśli chcesz zrozumieć potrzeby emocjonalne swojego Taurusa, zacznij od poznania jego znaku Księżyca, aby bliżej przyjrzeć się jego krajobrazowi emocjonalnemu. Nie przejmuj się zbytnio tym, które znaki są kompatybilne, a które nie, ponieważ zawsze możesz znaleźć sposób, aby odnieść się do wszystkich.
 
Kontynuuj studiowanie wykresów swoich i partnera, a przekonasz się, że macie ze sobą więcej wspólnego niż mogłoby się wydawać. Astrologia pomaga nam poznać siebie nawzajem tam, gdzie jesteśmy na poziomie duszy i może zainspirować nas do postrzegania innych nie tylko jako twarze, ale jako wielowymiarowe dusze, które uczą się, aby zrobić lepiej i mają nadzieję znaleźć kogoś, z kim mogą się uczyć. Aha, i ostatnia pomocna wskazówka: miej oko na nasz codzienny horoskop miłosny Taurusa, aby uzyskać wewnętrzne spojrzenie na to, jak Twój Taurean bae może czuć się w danym dniu (i nie zapomnij porównać go z dziennym horoskopem miłosnym Twojego znaku!).