Horoskop

#

10 Afirmacji dla obdarzonych wyobraźnią Ryb.

  • 11 października 2021
Czy jesteś gotowy na sezon marzeń, romansów i wyobraźni? Z Neptunem w Rybach, życie stanie się o wiele bardziej fantastyczne. Buntowniczy i rewolucyjny sezon Wodnika jest już za nami, a my możemy już odczuwać nieprzewidywalność i zmiany, które się z tym wiążą. Sezon Wodnika może rzeczywiście jest już za drzwiami, ale czy nam się to podoba czy nie, zmiany nie zwalniają tempa wraz z sezonem Ryb w drodze! Być może w inny sposób niż Wodnik, sezon Ryb - panujący na niebie od 18 lutego do 20 marca - wciąż wymaga zmian i postępu.
 
Dowiedzmy się, co sezon Ryby często przynosi, a następnie zastanówmy się, czego będziemy potrzebować od wewnątrz, aby uczynić go wspaniałym! Nowa energia oznacza nowe horoskopy. Bądź na bieżąco z codziennym horoskopem, abyś mógł nawigować w sezonie Ryb w najlepszy możliwy sposób! Co to jest Energia Ryb? Marzycielska, obdarzona wyobraźnią i intuicją, energia Ryb często jest uważana za beznadziejnie romantyczną i emocjonalnie intensywną. To prawda, że energia Ryb ma tendencję do emocjonalnego dramatyzowania. Podobnie jak w przypadku innych znaków wodnych (Skorpiona i Raka), intuicja, kreatywność i wszystkie inne uczucia mają tendencję do podwyższonego poziomu, kiedy sezon na Ryby zbliża się wielkimi krokami.
 
Dodatkowo, Ryby są przedstawicielem Zmiennych, co sprawia, że znak ten wydaje się być bardziej nieprzewidywalny i chaotyczny, jeśli nie jest odpowiednio zrozumiany i przepracowany. Jednak w ostatecznym rozrachunku, Ryby są kulminacją zodiaku jako ostatni znak, wskazując na obfitość mądrości i kreatywności, z której możemy czerpać. Tak więc, podczas gdy wzloty i upadki mogą wydawać się obfite w sezonie Ryb, wiedz, że strome wyzwanie często wiąże się z bogatymi nagrodami. Być może uda Ci się skorzystać z silniejszej intuicji, swobodnie płynącej kreatywnej energii i marzycielskiej perspektywy, którą Ryby są w stanie obdarzyć. Wykorzystaj swoją moc Ryb: Poznaj Sekret Sukcesu jako Ryby 10 Afirmacji dla obdarzonych wyobraźnią Ryb
 
1. "Idę z prądem". Zmienność sezonu Ryby może czasami wyrzucić z pętli nawet najbardziej żądnych wrażeń z nas. Podążanie z prądem - czy to emocjonalnym, mentalnym czy duchowym - jest często niezbędne do osiągnięcia sukcesu w sezonie Ryb. Ta afirmacja zachęca do takiej postawy i pomaga nam przetrwać nawet najbardziej nieoczekiwane ciosy.
 
2. "Wyrażam miłość z łatwością". Podczas gdy są one nadal tak wiele więcej niż tylko jedna lub dwie etykiety, duchy Pisces są, w sercu, intensywnymi kochankami i romantykami. Jako, że wiosna rozkwita i panuje romantyczny sezon Ryb, zawsze dobrym pomysłem jest afirmacja naszej zdolności do wyrażania miłości innym. Ta afirmacja zachęca do wrażliwości i otwartości oraz obejmuje miłość we wszystkich jej formach.
 
3. "Czczę moje intuicyjne zmysły". Podczas gdy wszyscy mamy intuicję w różnym stopniu, sezon Rybces ma tendencję do wydobywania najsilniejszych z naszych intuicyjnych zmysłów, bez względu na to, gdzie wylądujesz na psychicznej skali. Czasami jest to niewygodne dla tych z nas, którzy nie są tak dobrze zaznajomieni z naszą intuicją. Czasami jest to niewygodne po prostu dlatego, że jest to zbyt silne dla tych, którzy są typowo intuicyjni. Tak czy inaczej, ważne jest, aby uhonorować to, co przychodzi. Używa ten afirmację pomagać z zarządzać twój bardzo swój intuicyjną władzą!
 
4. "Moje emocje wzmacniają, a nie przytłaczają". Czy Ci się to podoba, czy nie, energia Ryb daje przewagę sercu nad głową. Ta nieuchronność może być niewygodna, jeśli myślimy o naszych emocjach jako o czymś, co nas kontroluje, a nie czymś, co możemy wykorzystać na naszą korzyść. Użyj tej afirmacji, aby przypomnieć sobie o tej rzeczywistości. Twoje emocje są darem, a nie przekleństwem!
 
5. "Wsłuchuję się w swoje sny". Rządzony przez sennego Neptuna, nie jest zaskoczeniem, że sezon Pisces plasuje się wysoko, jeśli chodzi o zodiakalne pory roku, które obsypują nas szalonymi snami. Często, te sny mogą zaoferować głęboki wgląd, jeśli jesteśmy skłonni słuchać. W rzeczywistości, praca ze snami jest często owocną praktyką w sezonie Ryb, jeśli jesteś skłonny dać nieświadomemu umysłowi szansę na wypowiedzenie się!
 
6. "Widzę zamieszanie jako szansę". Nie jest tajemnicą, że czasami sezon Pisces jest po prostu trochę... dziwny. Dzięki mglistemu wpływowi iluzorycznego Neptuna po raz kolejny, często mamy trochę dezorientującej energii na naszych rękach, kiedy sezon Pisces toczy się wokół. Podczas gdy możemy postrzegać tę mgłę jako frustrującą, to zazwyczaj jest to impuls, aby mieć trochę wiary i zaufania, że Twoja intuicja Cię poprowadzi. Pomyśl o tych kłopotach jako o drogach rozwoju, jak również o doskonałych okazjach do wzmocnienia Twojego połączenia z intuicją!
 
7. "Moje uczucia są znaczące i ważne". Bez względu na to, jak częste lub zagmatwane mogą być Twoje emocje i uczucia w tym sezonie Ryb (lub w jakimkolwiek innym czasie), bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że te uczucia są nadal ważne i znaczące. Przepływ emocji w sezonie Ryb może być pozornie przytłaczający, ale to powinno być oznaką Twojej siły i zdolności do odczuwania, a nie sygnałem do minimalizowania swoich doświadczeń. Ta afirmacja po prostu Ci o tym przypomina!
 
8. "Z łatwością uziemiam się w obecnej chwili". Dzięki romantycznej i marzycielskiej energii sezonu Ryb, łatwo jest dać się porwać kaprysom wyobraźni. Czasami prowadzi nas to do wspominania przeszłości lub zbytniego wybiegania myślami w przyszłość. Dzięki tej afirmacji, możesz pozostać skupiony na tym co tu i teraz i podjąć silniejszą próbę bycia obecnym w tym sezonie Ryb.
 
9. "Kreatywność mnie wspiera i odżywia". Niewątpliwie, jednym z atutów i pięknych cech mistycznych Ryb jest ich twórczy potencjał. Niezależnie od tego, czy sam jesteś spod znaku Ryb, czy też nie, wszyscy posiadamy unikalną formę kreatywności, która zostaje wzmocniona przez wodny przepływ Ryb. Ta afirmacja zachęca do kreatywności, niezależnie od tego, jak ona wygląda i umieszcza ją w Twoich dłoniach, abyś mógł ją wzmocnić i odżywić.
 
10. "Jestem intuicyjny, mistyczny i kreatywny". Wreszcie, możemy użyć tej afirmacji, aby przypomnieć sobie niektóre z najlepszych cech Ryb i wiedzieć, że są one w nas w naszym codziennym życiu w jakimś stopniu.
 
Chociaż nie zawsze są to najbardziej przejrzyste lub tradycyjne cechy, są one potężne, kiedy są odpowiednio wykorzystywane pod słońcem Ryb. Skorzystaj z nich i zobacz jak tworzysz magię! Medytacja nad mocą Ryb Życie może wydawać się nieco zamglone, kiedy Ryby rządzą niebem i gwiazdami. Może Ci się wydawać, że nie zawsze znasz odpowiedzi, ale Twoje serce z pewnością ma mnóstwo pytań i przemyśleń. Jednak siła Ryb leży w naszej zdolności do przyjęcia tej "mglistości" i kierowania się tym, co czujemy, a nie tym, co próbujemy zobaczyć. To właśnie dlatego wyobraźnia, kreatywność i intuicja Ryb są tak silne!
 
Niemniej jednak, zawsze łatwiej jest powiedzieć niż zrobić. Dlatego też afirmacje mogą nam pomóc w ustaleniu właściwych intencji, wprowadzeniu nas w idealny stan umysłu i pomóc nam w pełni wykorzystać to, co mamy do dyspozycji. Być może z Twoim ulubionym dziennikiem, karteczkami samoprzylepnymi lub nawet słownym powtarzaniem, używanie tych afirmacji może być łatwym i prostym sposobem na maksymalne wykorzystanie tego sezonu Ryb.