Blog

#

7 Szczęśliwych kryształów dla Barana

  • 2 września 2021
Oto - kryształy dla Barana, które następują, nie są wyłącznie dla tych, którzy urodzili się pod dynamicznym znakiem Barana, ale są bardzo korzystne dla nas wszystkich. W tym samym czasie, energia Barana dominuje w miesiącu kwietniu. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą kryształów, czy po prostu sięgasz do królestwa kryształów, ten artykuł pomoże Ci znaleźć cenne klejnoty, które mogą Ci pomóc, podczas gdy wibracje Barana powiększają się i zmniejszają w naszym życiu. Energia Barana jest namiętna i agresywna, ale nie agresywna w negatywny sposób. Właśnie przeszliśmy od relaksującej i kontemplacyjnej energii Ryb, a teraz nadszedł czas na działanie.
 
To jest czas, aby załatwiać sprawy, być odważnym i "po prostu to zrobić!". Rządzącą planetą Barana jest Mars, a Mars wie jak iść naprzód z mocą i energią. Jeśli potrzebujesz pomocy w manifestacji swoich marzeń i celów w rzeczywistość lub pomagając kierować własne energie w kierunku twardej, jasnej ścieżki, sprawdź kryształy dla Barana poniżej.
 
1. Awenturyn Kryształ awenturynu jest fantastyczny do przywództwa i zwiększania pewności siebie. Jest pomocny przy przemawianiu publicznym i kołysaniu tłumu. Jest to doskonały kamień do utrzymania jasnej głowy, co jest szczególnie korzystne, ponieważ energia Barana może czasami promować chaos. Awenturyn pomaga roztopić zwątpienie w siebie lub brak wiary w siebie. Ten kryształ promuje również doskonałą empatię, która może dodatkowo pomóc innym przyłączyć się do twojej sprawy lub przekonań i zachęcić do szerokiego kręgu zrozumienia.
 
2. Pomarańczowy karneol Inny doskonały kamień dla pewności siebie i poczucia własnej wartości. Pomarańczowy karneol wspaniale łączy się z energią Barana i jest idealny dla tych, którzy mają tendencję do czucia się bardzo nieśmiałymi lub niezręcznymi w miejscach publicznych lub wokół ludzi. Jest idealny dla wrażliwych ludzi, którzy mają trudności w tłumie lub na spotkaniach towarzyskich. Pomarańczowy karneol wspiera kreatywność i wiarę we własne możliwości. Jest doskonały, jeśli chodzi o pomoc ludziom w mówieniu tego, co myślą, szczególnie jeśli widzą niesprawiedliwość.
 
3. Bloodstone Bloodstone jest potężnym kamieniem uziemiającym i jest związany z Marsem. Energia Barana jest silna i może przytłoczyć ludzi, jeśli ich własne energie nie są zsynchronizowane lub opierają się jej. Bloodstone może pomóc ludziom uziemić się wśród tej ognistej energii, a nie być przez nią zmiecionym. Jest idealny do pozostania stabilnym i skupionym, podczas gdy energia Barana działa swoją magię. Jest to również korzystne dla rozproszenia negatywnej energii. Gniew, duma, lub niechęć może być sprowokowany podczas tego wysokoenergetycznego czasu, a bloodstone pomaga uspokoić te emocje, przekształcając je w pozytywne uczucia, takie jak zaufanie, empatia i współczucie.
 
4. Aquamarine Kiedy używany z czystej i szlachetnej intencji, wody kamień może pomóc stłumić wszelkie ognistej energii, która jest coraz spod kontroli. Kamienie wodne powinny być używane z ostrożnością podczas tego czasu o wysokiej intensywności, ponieważ moc wody może całkowicie zgasić ogień. Akwamaryn jest doskonałym kryształem do promowania odwagi i zrozumienia. Pomaga uspokoić ogień, przynosząc spokój i jasność w stresujących sytuacjach. Jest wspaniały dla wrażliwych jednostek, ponieważ zmniejsza niepokój w miejscach publicznych i pomaga tym, którzy mogą czuć się wyczerpani z powodu przytłaczającego poczucia odpowiedzialności.
 
5. Kwarc jasny Jest to wspaniały kryształ, zarówno o tej porze roku, jak i dla osób spod znaku Barana. Czysty kwarc pomaga uspokoić ognistą energię Barana. Zbyt dużo ognia może pomóc w osądzie i konflikcie, ale czysty kwarc pomaga nam zobaczyć rozsądek, zastępując osąd miłosierdziem i dając nam możliwość zobaczenia wszystkich stron historii. Przecina nieporozumienia i pomaga nosicielowi zobaczyć jasną ścieżkę naprzód, zwłaszcza gdy stała się ona zamulona. 
 
6. Czerwony Jaspis Jedną z typowych cech Ariena jest tendencja do skakania bez patrzenia! Energia Barana może promować to wśród nawet najbardziej uważnego charakteru w tym miesiącu, a czerwony jaspis zapewnia staranne i rozważne myślenie, pomagając przewidzieć konsekwencje swoich działań i zapewnić jasność i uziemienie, aby szukać alternatywnych metod, jeśli to konieczne. Jest to mądry kamień i łączy w sobie uważne myślenie z odwagą i męstwem.
 
7. Piryt Ostatni kryształ na tej liście, piryt, jest genialny dla wytrwałości. Lider może inspirować innych do naśladowania ich, ale zwolennicy nie zawsze mogą lubić, gdzie wynik może być! Kamień może pozostać niewykorzystany, lub projekt może upaść w połowie drogi. Piryt zachęca nas do podążania do końca, do bycia elastycznym, ale do zrozumienia, że jeśli inspirujemy innych do podążania za nami, mamy obowiązek podążać dalej, nawet jeśli chcemy zrezygnować. Promuje wytrwałość i odwagę oraz siłę woli, aby doprowadzić sprawy do końca. Oto siedem kryształów, które mogą Ci pomóc, albo jako Baran lub w tym czasie silnej, potężnej energii Arien. Jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, pamiętaj, aby sprawdzić swój horoskop w tym sezonie Barana i zobacz, jak możesz włączyć te kryształy do swojego życia. Go get 'em!