Blog

#

Co przewiduje Twój Tarotoskop na 2022?

  • 16 października 2021
Wiosna w przyszłym rozkwitnie, a wraz z nią emocjonalny i iluzoryczny sezon Ryb. A ponieważ sezon Barana rozpocznie się w drugiej połowie marca wraz z wiosenną energią, będzie to z pewnością ekscytujący miesiąc! Ponieważ energia wiosny często niesie ze sobą tak wiele możliwości i czystych rachunków, na początku może się wydawać, że wiele zależy od losu. Tak więc ci, którzy są bardziej wrażliwi i zestrojeni ze zmianami pór roku, mogą czuć, że wskazówki są niezbędne przed przystąpieniem do działania! Na szczęście astrologia i Tarot nigdy nie zostawiają nas w tyle i zawsze będą tutaj, aby pomóc nam w planowaniu, bez względu na sezon zodiakalny czy dosłowną porę roku.
 
Sprawdźmy nasz miesięczny Tarotoskop z jedną kartą z Głównych Arkanów i Mniejszych Arkanów, aby zobaczyć co jest w planach dla Twojego znaku zodiaku! Szukasz więcej wglądów poprzez Tarota? Nie zapomnij sprawdzić się w codziennych darmowych odczytach Tarota przez cały marzec. Twój Horoskop Tarota na marzec 2021 Baran Magik (odwrócony) & Królowa Różdżek Pewność siebie, płomienna pasja i przywództwo są zapowiadane z uroczą Królową Różdżek rządzącą Twoim miesiącem. Będąc bardzo w Twoim żywiole, nie jest zaskakujące, że ta potężna karta sądowa objawiła się dla Ciebie, gdy sezon Barana zaczyna się rozkręcać.
 
To powiedziawszy, w prawdziwym stylu Barana jest również popełnienie kilku błędów po drodze. Jako inicjator, jesteś przyzwyczajony do wykonywania śmiałych ruchów bez wcześniejszego zastanawiania się nad konsekwencjami. Tak więc z Magiem w odwróconej pozycji, możesz również oczekiwać, że być może nie wszystko pójdzie po Twojej myśli w tym miesiącu. Jednak to wszystko wyjdzie Ci na dobre, ponieważ nie ma nikogo lepszego od Ciebie, kto mógłby się tak szybko pozbierać po kilku drobnych wpadkach. Taurus Siła (Odwrócona) & 7 Pucharów Decyzje, decyzje. Z 7 Pucharów na stole, nic nie jest takie pewne.
 
Jest to z pewnością dość kłopotliwe dla znaku tak uziemionego jak Ty, Taurus, ponieważ generalnie wolisz stabilność i komfort od mnóstwa niestabilnych opcji. A jednak, z 7 Pucharów, wydaje się, że Wszechświat umieścił tuzin pomysłów w Twojej głowie, abyś mógł nimi żonglować i rozważyć. Z pewnością wydaje się, że może Ci to zaszkodzić, ponieważ Siła w odwróconej pozycji pokazuje, że stawia Cię to w trudnym położeniu. Ale pod koniec dnia, większość walki będzie wewnętrzna dla Ciebie, Taurus. W rzeczywistości, jesteś bardziej niż zdolny do zawężenia swoich opcji. Zaufaj swojej intuicji i wiedz, że możesz znaleźć stabilność na każdej ścieżce, którą ostatecznie wybierzesz. Gemini Słońce (odwrócone) & 9 Pucharów (odwrócone) Czasami trawa naprawdę wygląda na bardziej zieloną. Albo, być może, szklanka wygląda... trochę bardziej w połowie pusta niż pełna. To jest właśnie ten rodzaj walki, który wydaje się być w obliczu tego marca, Gemini. Istnieje silny sentyment "braku czegoś", co jest w porządku, ponieważ zdecydowanie nie jesteś sam w poruszaniu się po dziwnej, wodnistej energii Ryb (a następnie ognistej energii Barana, z których żadna nie znajduje się w Twojej domowej murawie powietrza). Słońce i 9 Pucharów są kartami radości i spełnienia, a na koniec dnia reprezentują Twoje cele końcowe. W rzeczywistości, nie stoisz w obliczu żadnego prawdziwego smutku i zagłady.
 
Widzieć te karty w odwróconej pozycji wskazuje bardziej na blokadę niż na aktywne usunięcie tych rzeczy z Twojego życia. Innymi słowy, w tym miesiącu możesz doświadczyć uczucia, że jesteś poza zasięgiem swoich prawdziwych marzeń. Tak długo, jak możesz utrzymać to uczucie w perspektywie i zrozumieć, że nadal jesteś w stanie osiągnąć to, co chcesz, to jest w porządku, aby przejechać się na tej fali funky na teraz i niech to minie. Możesz być również zainteresowany w: Te 6 negatywnych par Tarota nie jest tym, co myślisz Rak Wisielec i 5 Różdżek (odwrócone) Dla naszych uroczych przyjaciół z rakiem, marzec jest o mówieniu "nie" zewnętrznym sprawom i dużym "tak" dla jakiegoś jakościowego "czasu dla siebie". Piątka Różdżek nigdy nie jest przyjemnym widokiem do oglądania. Wyprostowana, ta karta Tarota pojawia się jako znak konfliktu, zwykle wynikającego z nieporozumień z bliskimi lub znajomymi. Jako wrażliwy i empatyczny znak, te rzeczy zwykle kładą ogromny amortyzator na Twojego uroczego ducha Raka.
 
Z tą kartą w pozycji odwróconej, wydaje się, że aktywnie odrzucasz to ze swojego życia w marcu i wolisz podjąć drogę wisielca - jedną z samotności i refleksji. Jest to ogólnie rzecz biorąc wspaniały miesiąc dla Twoich indywidualnych dążeń i planów. Kreatywne rzemiosło, organizowanie celów na najbliższe miesiące lub rok, oraz zmiana priorytetów to wszystko jest na dobrej drodze w marcu dla Ciebie, Raku! Leo Cesarz i 10 Mieczy Mamy mieszany worek dla naszych Leo królewskich w tym marcu... ale hej, jeśli ktoś może docenić dramat tego wszystkiego, to właśnie Ty, Leo! Z jednej strony mamy dramatyczny finał, który jest często wskazywany w 10 Mieczy. Oznacza to odłożenie przeszłości na bok, pożegnanie się z tym, co po prostu nie pasuje, a czasem wylanie kilku łez, gdy zamykasz bolesne drzwi. Z drugiej strony, nadal masz pewność siebie, przywództwo, śmiałość i elegancję Cesarza, które pomagają Ci przejść przez ten dziwny okres przejściowy w Twoim życiu. To nie jest takie trudne, kiedy wiesz, że wszystko jest dla najlepszego, a to wydaje się być właśnie tym uczuciem, które rezyduje w Twojej intuicji, prowadząc Cię w tę stronę. Więc idź naprzód i zrób to, co musi być zrobione w tym miesiącu, Leo. Wydaje się, że już bardzo dobrze znasz drogę do przodu. Virgo Cesarzowa i 5 Mieczy (Odwrócona) Po bardzo dziwnym i nieco emocjonalnie obciążającym lutym dla Panny, mamy Cię teraz z powrotem w Twoim żywiole. Piątka Mieczy wydaje się być echem niektórych uczuć z 5 Pucharów, które otrzymałeś w zeszłym miesiącu. Tym razem odwróciłaś niewygodną energię 5 do góry nogami i zamiast tego wkroczyłaś w energię Cesarzowej.
 
Podobnie jak Ty, Cesarzowa jest obfita, doskonale planuje, jest potężną manifestatorką, a do tego posiada niepozbawioną kobiecości energię. Zapowiada ona miesiąc, w którym będziesz brać sprawy dzień po dniu, ale zawsze cieszyć się procesem (raczej niż skupiać się zbytnio na wyniku). To stawia sprawy związane z finansami, karierą i hobby na dobrej pozycji dla Ciebie w tym miesiącu, Panno. Więc jeśli masz coś w głowie, do czego chcesz dążyć, idź za tym! Libra Hierofant i As Mieczy Porządek, ekscytacja i sukces. Charyzma i komunikatywność Libry pozytywnie błyszczy w tym miesiącu i to w sposób, który wydaje się układać Twoje plany na przyszłość. Jak dotąd początek roku 2022 nie był dla Ciebie najłatwiejszy. Ale Twoja dotychczasowa praca jest doceniana, ponieważ w tym miesiącu masz o wiele więcej swobody i możliwości wyboru. Hierofant wskazuje, że wiele z tego nadal ma związek z myśleniem o swojej przyszłości, strukturach, organizacji i tym, jak chcesz stworzyć stabilność dla siebie w tej chwili. Ale As Mieczy pokazuje, że jesteś w stanie przepracować tę sytuację na swój własny sposób, jako silna karta inicjacji i komunikacji.
 
Nie bój się wykonać odważnych ruchów, spróbować czegoś nowego i wypowiedzieć swoje zdanie w tym miesiącu, Libra! Świat jest Twoją ostrygą i słucha Cię. Upewnij się, aby sprawdzić: Wyciągnąłeś kartę Hierofanta - co teraz? Skorpion Pustelnik (odwrócony) & 8 Pentagramów (odwrócony) To było kilka zabawnych miesięcy dla naszych przyjaciół Skorpionów, z lutowymi kartami pełnymi psychicznej energii i styczniowymi, które były tak śmiałe i spontaniczne. Jazda na rollercoasterze będzie kontynuowana w marcu, ale może się wydawać, że bardziej uderzyłeś w przeszkodę niż kontynuowałeś jazdę na starej fali. Te odwrócenia kładą duży nacisk na to, co wewnętrzne, co jest czymś, co introspektywny znak, taki jak Ty, wie już bardzo dobrze. Z 8 Pentakli w odwróconej pozycji, możesz czuć się zablokowany w sprawach związanych z pracą i finansami. A energia Pustelnika skierowana do wewnątrz tylko podkreśla Twoje rosnące pragnienie skupienia się na sobie. W tym miesiącu dobrze jest przyjąć tę energię, Skorpionie. Nawet gdy rozpocznie się sezon na odważnego Barana, możesz płynąć na innej fali energii, ponieważ jego ognista niezależność zamienia się w samotność.
 
Sagittarius Arcykapłanka (odwrócona) & Rycerz Mieczy Do tej pory w 2022 roku, Strzelcu, dużo myślałeś, planowałeś i zastanawiałeś się. Wygląda na to, że jesteś gotowy na coś trochę innego. Najwyższa Kapłanka zazwyczaj oferuje świat intuicyjnego wglądu i duchowej mocy. Ale prawdę mówiąc, już pracowałeś z tymi tematami dość dużo jak dotąd w tym roku. Już teraz 2022 rok udowodnił, że będzie bardzo głębokim rokiem dla naszych dzikich łuczników.
 
Gdy odwrócisz Najwyższą Kapłankę do góry nogami, na razie skierujesz swoją uwagę na dzikie przygody, działania i rozmowy Rycerza Mieczy. Innymi słowy, jesteś gotowy spróbować i zrobić w tym miesiącu, zamiast myśleć i czuć. Nadszedł czas na eksperymenty i wyjście poza swoją strefę komfortu, dziki łuczniku! Koziorożec Głupiec i 8 Mieczy Koziorożcu, masz do dyspozycji czyste tablice i otwarte drzwi, ale możesz się wahać, czy podjąć decyzję. Głupiec jest zawsze doskonałym znakiem, że na horyzoncie pojawiają się nowe początki. Możesz czuć się skłonny do nawiązania nowych kontaktów, podjęcia nowej pracy lub rozpoczęcia polowania na coś innego. Jednak rządzony przez poważnego Saturna, nigdy tak naprawdę nie byłeś znakiem skłonnym do zmian. 8 Mieczy pokazuje, że możesz mieć pewne obawy i wątpliwości co do możliwości, które są przed Tobą stawiane.
 
Podczas gdy dobrze jest siedzieć z tym początkowym dyskomfortem, nie pozwól, aby Cię on pochłonął. Nawet jeśli nie każda okazja okaże się taka jak planowałeś, nie jest to koniec świata! Aquarius Sprawiedliwość (odwrócona) & Rycerz Różdżek Nie wszystko jest dla Ciebie w równowadze, ponieważ Sprawiedliwość jest w pozycji odwróconej, ale to nie powstrzyma Twojego wodnikowego ducha walki. Szczególnie dla poszukującego pokoju Wodnika, nie jest zabawne widzieć Sprawiedliwość odwróconą do góry nogami. Możesz mieć wrażenie, że kawałki Twojego życia po prostu nie układają się w całość i nie ma wystarczająco dużo czasu, aby uporządkować sprawy w tym miesiącu.
 
Jednak Rycerz Różdżek zachęca Cię do działania z optymizmem, entuzjazmem i pasją. Zamiast zastanawiać się nad sytuacją, z którą nie możesz sobie poradzić w sposób logiczny lub nawet emocjonalny, wskazuje, że solidnym posunięciem będzie przeforsowanie i kontynuowanie działań w jakikolwiek sposób; zdolności adaptacyjne mogą być bardzo potrzebne! Podsumowując, może się wydawać, że jest to trochę chaotyczny miesiąc, ale wygląda na to, że znajdziesz sposób, aby się przez niego przedostać.
 
W końcu zawsze tak jest! Przeczytaj ten artykuł jako następny: Jak w pełni wykorzystać sezon Ryb Pisces Umiarkowanie i Król Pentagramów Cierpliwość i stały postęp to główne frazy, które będą Ci towarzyszyć w marcu, Rybki. Ponieważ istniejesz w swoim żywiole Ryb, wygląda na to, że przez większą część marca będziesz czerpać korzyści ze swojej ojczystej ziemi. Umiarkowanie demonstruje cierpliwość i duchowe opanowanie, a Król Pentagramów wskazuje, że jesteś zdrowo skoncentrowany na długoterminowych celach i pomysłach. Z tego powodu jest to świetny miesiąc na dokonanie postępów zarówno w karierze jak i w sferze duchowej. Energia jest w sam raz do stworzenia długotrwałej stabilizacji. Więc... ciesz się! I nie bój się dobrze bawić w trakcie tego procesu. Spraw, aby marzec liczył się z Twoim Tarotoskopem Nawet z gwiazdami i kartami, które pomagają nam wskazać drogę, wszyscy wiemy, że nic nigdy nie idzie zgodnie z planem.
 
Twój Tarotoskop może być świetnym przewodnikiem w przewidywaniu prawdopodobnych energii, które będą miały wpływ na Twój nadchodzący miesiąc. Jednakże, jeśli okaże się, że nie jest to najbardziej atrakcyjna historia, możesz użyć Tarotoskopu, aby zrozumieć jakie kroki możesz podjąć, aby napisać narrację na nowo. W miarę jak zanurzamy się coraz bardziej w rok 2022, jest to dobry czas na sprawdzenie tych noworocznych postanowień i zobaczenie jakie postępy poczyniłeś do tej pory. A jeśli stwierdzisz, że nie wygląda to najlepiej, możesz wykorzystać nowo zdobyte informacje i opracować plan powrotu na właściwe tory. Ostatecznie, możesz używać swojego Tarotoskopu jak tylko chcesz. Tarot zawsze będzie tutaj jako światło przewodnie, jeśli zajdzie taka potrzeba, a Ty możesz do niego powrócić w każdej chwili!