Horoskop

#

12 domów astrologicznych: 11 Dom Przyjaźni

  • 10 września 2021
11 dom Twojego wykresu urodzeniowego jest znany jako "dom przyjaciół". Twoje działania charytatywne, ambicje, marzenia i nadzieje, a także bliskie Ci osoby, które mogą pomóc Ci osiągnąć te cele, są wskazywane przez znak na cusp i planety w tym obszarze Twojego wykresu. To czego szukasz od swoich przyjaciół jest również reprezentowane tutaj. Kluby, grupy i organizacje społeczne należą do tego miejsca. Sprawy, w których bierzesz udział, organizacje charytatywne, które wspierasz i to jak pomagasz innym jest odzwierciedlone w tym domu. Jego przeciwieństwo, 5 dom, przyniósł Ci wgląd w Twoją kreatywność, a 11 dom pokazuje jak to manifestujesz.
 
Ten dom pokazuje również do jakich ludzi jesteś przyciągany. Tam, gdzie 5 dom wskazywał na to, co sprawia, że jesteś przyciągany do jednostki, 11 dom ujawnia, dlaczego jesteś przyciągany do grup. Oba są zwierciadłem Twoich interakcji społecznych. Tradycyjnym władcą tego domu jest Uran i Słońce w znaku Wodnika. Jest to dom stały i należy do żywiołu powietrza. 11 dom zajmuje się przyjaźnią Ten dom jest znany jako "dom przyjaciół" i nie bez powodu.
 
Jest to bardzo towarzyski dom. Jest takie stare powiedzenie, że "w liczbach tkwi siła" i inne, które mówi, że "żaden człowiek nie jest samotną wyspą". Musisz mieć interakcje społeczne, aby odnieść sukces. Ten obszar Twojego wykresu określa również jaki rodzaj przyjaciela jesteś i jakich masz przyjaciół. Planety, które mają wymagające aspekty w tym domu są szczególnie interesujące. Ujawniają one, gdzie masz do wykonania pracę, aby znaleźć relacje społeczne, których szukasz i rodzaj organizacji, w których będziesz czuł się jak w domu. 11 dom ujawnia organizacje, do których należysz Każda grupa podobnie myślących ludzi jest tutaj zdefiniowana. Nacisk zostanie położony na to, co osiągniesz razem.
 
To może być coś wielkiego, coś co robi globalną różnicę; lub może to być po prostu coś na mniejszym poziomie. Wsparcie grupy jest ważne w życiu, ponieważ pozwala każdemu się rozwijać. Przyciągnie Cię organizacja, która wspiera sprawę, w którą wierzysz, lub która promuje ideę, która jest dla Ciebie ważna. Połączysz się z tymi, którzy wierzą w te same rzeczy i chcą osiągnąć te same cele, i będziecie pracować razem, aby tak się stało. W ten sposób jedenasty dom reprezentuje filantropię i humanitaryzm w najlepszym wydaniu. Powiązany artykuł: 12 domów astrologicznych: 10 dom kariery i statusu społecznego 11 dom określa twoje cele Ten obszar Twojego wykresu reprezentuje również Twoje aspiracje.
 
Potrzebujesz wskazówek i wsparcia innych, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz. Uczysz się o swoich ideałach w 9 domu, ustalasz swój status społeczny w 10 domu i zbierasz nagrody w 11 domu. Poprzez interakcję z innymi, dodajesz znaczenia do własnego życia i substancji do życia swoich bliskich i znajomych. Często to właśnie dzięki organizacjom i zachęcie innych masz odwagę, aby wytrwać w dążeniu do swoich celów. Łatwo jest się poddać lub zwlekać, kiedy działasz w pojedynkę; trudniej jest to zrobić, kiedy inni cię dopingują. Czasami swoją wytrwałością zaburzasz status quo. Często taki wstrząs jest potrzebny na poziomie grupy, aby przeorganizować sprawy i nadać im silniejszy kierunek.
 
11 dom ujawnia Twoje przeznaczenie Twój los jest bardzo silnie związany z 11 domem. Tam gdzie 5 dom patrzy na Twoje możliwości kreatywności, ten dom jest miejscem, gdzie sprawiasz, że to działa dla Ciebie. Wkład tych wokół Ciebie pobudza i wydobywa Twoją autoekspresję, a sposób w jaki ją ukierunkowujesz jest podkreślony w tym obszarze Twojego wykresu. Używanie swoich talentów, aby przeć do przodu jest jednym ze sposobów manifestowania swojego przeznaczenia. 11 dom może być bardzo przyjaznym i ruchliwym miejscem lub bardzo odizolowanym i samotnym. Wszystko zależy od tego, jak postrzegasz swoją wyjątkowość i jak zdecydujesz się związać z innymi.
 
Jest to bardzo interaktywne miejsce w Twoim wykresie, a ponieważ odzwierciedla 5 dom, jest to często miejsce, w którym urzeczywistnia się dobry lub zły los. Wnioski Energie tutaj ustawiają Cię na to, co dzieje się w 12 domu, gdzie rezydują Twoje ukryte plany i wpływy z poprzedniego życia.