Horoskop

#

12 domów astrologicznych: 6-ty Dom Zdrowia

  • 22 września 2021
Szósty dom Twojego diagramu urodzeniowego zajmuje się Twoim obecnym środowiskiem i sytuacją życiową. Dotyczy to Twojego domu i Twoich zwierząt domowych. Obejmuje również Twoje środowisko pracy, Twoje dojazdy do i z pracy, Twoich kolegów i Twoje relacje z nimi. Nawet Twoje codzienne zdrowie jest sugerowane w tym domu. Chociaż wszystko, co może być tutaj ujawnione, nie zastąpi opieki lekarza.
 
Pomyśl o tym domu jako o wskaźniku Twojego nastawienia do zdrowia i tego jak podchodzisz do wellness, a nie jako o zapowiedzi problemów zdrowotnych. Nie jest to dom, w którym dowiesz się o swojej karierze lub finansach - są to tematy, o których możesz dowiedzieć się więcej w 2 lub 10 domu. Znajdziesz tu wgląd w to, jakie zawody możesz lubić i jak odnosisz się do swojego środowiska pracy. Dom ten pokazuje również jak możesz służyć innym.
 
Znak na cusp, a zwłaszcza planety w tym domu, ujawnią wiele o Twojej wrodzonej naturze. Jest to dom zmienny i należy do żywiołu ziemi. Jest rządzony przez Słońce w znaku Panny i przez planetę Merkury. 6 dom ujawnia wgląd w Twoje środowisko pracy Praca nie musi być tylko Twoim zawodem. Artyści mówią o swojej następnej pracy. Mistycy zawsze podążali za swoją wielką pracą. Obowiązki domowe nazywane są pracami domowymi lub pracami na podwórku.
 
Praca to każde działanie, w którym wykonujesz jakąś usługę, dla siebie lub innych. Podczas gdy ten dom nie powie Ci, gdzie leżą Twoje umiejętności i talenty i jak je wykorzystać w karierze, ma wiele do powiedzenia na temat Twojego sposobu myślenia i perspektywy, jeśli chodzi o pracę. Spędzasz dużo czasu w swojej pracy i ma ona na Ciebie głęboki wpływ. Szósty dom odzwierciedla Twoje nastawienie do codziennego życia Od czasu, kiedy dzwoni budzik do czasu, kiedy zamykasz oczy w nocy, jesteś zajęty robieniem rzeczy. Czy są one związane z pracą, obowiązkami domowymi, opieką nad dziećmi, wolontariatem, jesteś zajęty robieniem czegoś - nawet jeśli tylko odpoczywasz i oglądasz telewizję.
 
Środowisko Twojej codziennej rutyny jest odzwierciedlone w 6 domu. Ten dom pokazuje również wiele o Twoim nastawieniu do tej rutyny. Wszelkie planety tutaj będą szczególnie interesujące, ponieważ zabarwią Twój światopogląd.
 
Możesz nawet uznać ten dom za ten, który ustala nastrój Twojego życia. Z pewnością odsłania on wiele o Twoich reakcjach jelitowych. Powiązany artykuł: 12 domów astrologicznych: 5 Dom Przyjemności 6-ty dom wskazuje na twoje dobre samopoczucie Nie możesz funkcjonować w najlepszy sposób, jeśli pozwalasz, aby Twoje codzienne życie lub Twoja praca były dla Ciebie lepsze. Jeśli spojrzysz na słowo choroba, to jest to właściwie złożone słowo; "dis" oznaczające negatywny lub przeciwny wpływ i "łatwość", która oznacza brak trudności. Dlatego choroba oznacza brak spokoju i równowagi w twoim życiu, co odbija się na twoim ciele. Wiele z dzisiejszych chorób jest wynikiem współczesnego życia. Czasami kryzys, taki jak wojna lub klęska żywiołowa, narusza równowagę twojego zdrowia. Są też inne przypadki, kiedy choroba pojawia się z powodu infekcji lub niepełnosprawności. Wszystkie one są brakiem łatwości, gdzieś wzdłuż linii; dalsze badania Twojego wykresu urodzeniowego ujawnią sposoby, które pomogą Ci poradzić sobie z tym. Szósty dom ujawnia wzorce zachowań To, jak radzisz sobie z triumfami i utrapieniami, które życie rzuca na Ciebie, jest również ujawnione w 6 domu.
 
Słowo "kryzys" wywodzi się z języka greckiego i oznacza "wzrastać". To dlatego tak wielu ludzi mówi ci, że twoje wyzwania są tym, co czyni cię silniejszą osobą - i mogą być, gdy stawisz im czoła we właściwy sposób! Sposób, w jaki reagujesz na krzywe piłki, które życie rzuca w Ciebie, ujawnia się w 6 domu. Zwróć szczególną uwagę na planety, które znajdują się w tym miejscu, ponieważ nie jest to dla nich łatwe położenie. Wzorce zachowań, które ustanowisz w tym domu będą miały duży wpływ na Twój wybór partnera, który jest tam, gdzie 7 dom rozpoczyna podróż.

Wnioski

Twój 6 dom ujawnia wiele o Twoim codziennym środowisku i rutynie, o tym jak się z tym czujesz, a nawet o Twojej skłonności do chorób. Może Ci powiedzieć, czy żyjesz zrównoważonym życiem i jak możesz znaleźć środowisko, które jest dopasowane do Twojego temperamentu i osobowości. Następnie dowiesz się wszystkiego o 7 domu Twojego wykresu urodzeniowego, który zajmuje się wszelkiego rodzaju zobowiązaniami. Rządzi on Twoimi długoterminowymi związkami romantycznymi i małżeństwem. Może nawet wskazywać na partnerstwo biznesowe lub kontrakty.