Horoskop

#

Czy znasz swoje astro domy? 12 Dom ukrytych sekretów

  • 27 września 2021
12 dom jest ostatnim domem w Twoim astrologicznym wykresie urodzeniowym. Znany jako "dom nieświadomości", wszystko co ukryte rezyduje tutaj, od Twoich niepokojów, lęków, nieświadomych reakcji na Twoje życie, jak również nieodkrytych umiejętności i talentów. Jest to również miejsce, w którym ukrywasz rzeczy przed innymi, w tym skryte zachowania i prywatne działania. Jest to również "Dom zakończeń". Podczas gdy 8 dom jest "domem transformacji", 12 dom jest miejscem, gdzie usuwasz to, co Cię grzęźnie, aby zrobić miejsce dla czegoś nowego. Nowość odpowiada również Twojemu Ascendentowi i Twojemu 1 domowi.
 
Wszystkie planety w tym domu mogą sprawić, że poczujesz się niezrozumiany, ponieważ ich energia jest ukryta. Jednak nie wszystko jest smutne i ponure! Jest to również bardzo romantyczny dom, gdzie znajdują się Twoje marzenia i fantazje. Jeśli uda Ci się wydobyć ukryty potencjał 12 domu na światło dzienne, możesz być bardzo kreatywny. Jego tradycyjnym władcą jest Neptun i Słońce w znaku Ryb. Jest to również dom zmienny i należy do żywiołu Wody.

Co reprezentuje 12 dom?

 
Między innymi, są to najbardziej powszechne obszary, które 12 dom nam ujawnia. Znak zodiaku, który masz w tym domu będzie miał głęboki wpływ na to, jak odnosisz się do tych cech i jak ich doświadczasz w swoim życiu. Zamknięcie i ograniczenia Tajemnicze zachowania Co ukrywasz przed innymi - a nawet przed samym sobą Ukryte talenty Sny i nieświadomość Kreatywność Zakończenia, karma i wpływy z poprzedniego życia 12 dom zajmuje się tym, gdzie czujesz się zablokowany Ponieważ 12 dom zajmuje się ukrytymi aspektami Twojego życia i osobowości, odnosi się również do miejsca, w którym czujesz się uwięziony lub zamknięty. Czasami odnosi się to do więzień, szpitali lub innych instytucji, ale częściej niż nie, pomaga Ci odkryć łańcuchy, które sam na siebie nałożyłeś.
 
Tam, gdzie się ograniczałeś, możesz się również uwolnić, jeśli się na to zdecydujesz. Jest to również ostatni dom zodiaku, gdzie lądują resztki energii z innych domów. Pomyśl o tym jak o okręgu, w którym 1 dom jest początkiem, inne domy są kamieniami milowymi na drodze, a 12 dom jest końcem. To właśnie tam czeka na Ciebie Twój niezrealizowany potencjał, który musisz uwolnić. 12 dom odkrywa tajemnice Rzeczy, które trzymasz w tajemnicy mogą doprowadzić Cię do triumfu lub uwięzić Cię w porażce. Słyszałeś o określeniu "tajemnica mojego sukcesu"; to dlatego, że ludzie sukcesu nie dzielą się wszystkim, co warto wiedzieć o tym, dlaczego odnieśli sukces! Muszą trzymać niektóre rzeczy w ukryciu, aby ich pomysły i formuły były chronione. Nie wszystkie sekrety są dobre, chociaż. 12 dom mówi o naszych skrytych zachowaniach...i jest to również obszar twojego wykresu, który może wskazywać na uzależnienia. Uzależnienia są często skryte, ponieważ ludzie nie chcą, aby inni wiedzieli, jak bardzo są one uzależnione od czegoś. Jest to również dom tajnych wrogów - w przeciwieństwie do otwartych wrogów z 7 domu.
 
12 Dom wskazuje na kreatywność 12 dom zajmuje się tym, co ukryte, a także wskazuje na Twoje ukryte talenty - rzeczy, o których nie śniło Ci się, że możesz je robić! Sny i Twoja nieświadomość są również częścią tego obszaru Twojego wykresu. Zajmuje się on Twoimi ukrytymi umiejętnościami, zdolnością do zagłębiania się w nieświadomy umysł i wydobywania swojej prawdziwej mocy. Jest tu zarówno iluzja, jak i złudzenie i to od Ciebie zależy, które z nich będziesz chciał objąć. Eskapizm wszelkiego rodzaju są przypisane do tego domu, ale bardzo często to unikanie napędza kreatywność. Któż nie słyszał o artystach i pisarzach zamykających się w domu, aby dotrzeć do swojej wyobraźni i autoekspresji? 12 dom ma to, czego potrzeba, abyś był bardzo kreatywny i produktywny; wymaga to tylko pracy i dyscypliny. 12 dom wskazuje na zakończenia Jest to ostatni dom zodiaku, więc w naturalny sposób kojarzy się z końcem.
 
Ludzie często szukają w 12 domu karmy i wpływów z poprzedniego życia, ostatnich rzeczy, które przyniosłeś do tego życia. Jest to również miejsce, w którym wszystko się kończy, szczególnie gdy planeta tranzytuje ten obszar Twojego wykresu. W tym miejscu korzystnie jest przeanalizować tranzyty i zobaczyć jakie aspekty są robione. Co musi zostać oczyszczone przed rozpoczęciem nowego cyklu? To może być wszystko, od następnej podróży wokół Słońca, poprzez następny tranzyt Saturna, aż po następne życie. Nigdy nie przegap kolejnego tranzytu! Miej oko na nasz Kalendarz Astrologiczny lub zapisz się na nasze darmowe emaile z Horoskopem Codziennym i pozwól nam wykonać pracę za Ciebie! Wnioski Lekcje, których uczy 12 dom są głębokie i często jedne z najbardziej niezrozumiałych w Twoim wykresie urodzeniowym. Dotyczy tego, co jest ukryte w Twoim życiu, sekretów, talentów, nawyków.
Jest to również ostatni dom w twoim wykresie i to tylko pasuje, że również ujawnia zakończenia. Twój wykres urodzeniowy może naprawdę pomóc Ci prowadzić Twoje najlepsze życie, dając Ci głębszy wgląd w Twoją osobowość i to kim jesteś. Jeśli nie masz jeszcze swojego diagramu urodzeniowego, lub masz go i chcesz zanurzyć się głębiej, możesz odwiedzić jednego z naszych doświadczonych doradców po więcej wskazówek!