Porady

#

Sposoby dla Baranów na unowocześnienie ich przestrzeni życiowych na sezon Barana

  • 14 października 2021
W tej powtarzającej się co miesiąc serii, będziemy omawiać sposoby dla różnych znaków, aby zainspirować się i dokonać pewnych zmian wokół ich najważniejszych przestrzeni w domu. Niezależnie od budżetu czy poziomu umiejętności, zawsze istnieją małe sposoby na dostosowanie naszych przestrzeni życiowych, aby przynieść nową inspirację, harmonię i energię do miejsc, które zajmujemy.
 
Teraz, gdy rozpoczął się sezon na Barana, rozpocznijmy kilka inspiracji dla tego pewnego siebie, odpowiedzialnego znaku. Będąc jednym z ognistych znaków zodiaku, Baran łatwo podejmuje śmiałe decyzje i lubi się "napalać" na projekty; zobowiązanie się do aktualizacji przestrzeni życiowej nie jest dla niego trudnością. Baran musi być jednak ostrożny przy przemeblowaniach i remontach, ponieważ ma tendencję do nadmiernych wydatków - czasami znakowi Barana trudno jest określić, kiedy jest już dość.
 
Sprawdź niektóre z naszych sugestii opartych na trendach w życiu domowym i zobacz, czy znajdziesz inspirację! Co dla Barana? - Odważne wzory Potrzeba silnej osobowości, aby pracować śmiały druk w swoim domu, więc jest to świetne dopasowanie dla tego znaku ognia. Nie mówimy tylko o poduszce do rzucania tu lub tam, nie; najlepszym sposobem dla Barana, aby zmaksymalizować ten trend jest złożenie oświadczenia z charakterystyczną ścianą, płytką backsplash, lub tapicerką. Wybierając "popularny" kolor lub projekt jest mniej ważne niż to, jak druk inspiruje cię i sprawia, że czujesz, Baran. Będziesz wiedział, że znalazłeś właściwy wzór w ten sam sposób, w jaki decydujesz o wszystkim innym - z absolutną pewnością. - Zasłony Sheer Chociaż Baran jest rządzony przez Marsa, ma również Słońce wywyższone w swoim znaku - co może tłumaczyć energię i witalność, jaką wykazuje większość członków tego znaku. Wykorzystaj to połączenie inwestując w zwiewne zasłony do swoich pomieszczeń mieszkalnych.
 
Trudno byłoby Ci znaleźć Barana, który przesypia cały dzień, więc wpuszczenie większej ilości naturalnie występującego światła do Twojej sypialni pomoże zresetować Twoje rytmy okołodobowe i zwiększy spożycie witaminy D, co z kolei poprawi Twój nastrój i wyostrzy umysł. - Pływające półki Znaki kardynalne znane są z tego, że skupiają się na ruchu, zmianach i możliwościach - więc czy naprawdę ma sens dla Barana "uziemianie" się tradycyjnymi opcjami przechowywania i wyświetlania? Podczas gdy wypróbowane i prawdziwe meble, takie jak półki na książki i stoliki nocne mogą działać dla innych znaków, ich brak wszechstronności dławi Barana. Pływające półki są dostępne w różnych rozmiarach, aby zaspokoić wszelkie potrzeby i mogą być skonfigurowane na nieskończenie wiele sposobów.
 
Pamiętaj tylko, aby zamontować i zabezpieczyć je prawidłowo, aby zapobiec jakimkolwiek wypadkom. Co wypada dla Barana? - Sztuka minimalistyczna Łatwo zrozumieć, dlaczego sztuka minimalistyczna przemawia do estetyki Barana; czyste linie, podstawowe kolory i dynamiczne cieniowanie współbrzmią z bezpośrednią, odpowiedzialną postawą tego znaku. Jednak w tym stylu sztuki nie ma nic z kreatywnego myślenia i przygody, z których Baran jest znany.
 
Spróbuj zamiast tego abstrakcyjnych dzieł ekspresjonistycznych (jak Mark Rothko), jeśli nadal chcesz zachować prostą obecność na swoich ścianach. Lub, jeśli naprawdę chcesz złożyć oświadczenie, spróbuj uaktualnić do niektórych późno barokowych reprodukcji fresków! - Jasna czerwień Czasami trend może być trochę zbyt "na nosie", i to jest zdecydowanie przypadek Barana dekorowania z żywymi czerwieniami - jesteś znakiem ognia, rozumiemy to! Podczas gdy jest to niezaprzeczalny kolor mocy dla tego znaku, który łączy się z pewnością siebie i zmysłowością Barana, może być również nieco przewidywalny, co nie jest słowem w ich sterówce. Jeśli nadal chcesz zachować czerwień w swojej przestrzeni życiowej, spróbuj uaktualnić ją do czegoś bardziej tonalnego i z głębią, jak rdza, burgund lub rubin. Dzięki temu Twoja przestrzeń pozostanie nowoczesna, ale wciąż zachęcająca. - Drewno Drewno jest łatwym, dostępnym wyposażeniem, które jest stosunkowo tanie i pasuje do każdej przestrzeni życiowej... więc dlaczego Baran miałby je dekorować? Wszystko, co związane z tym skromnym materiałem jest anatemą dla zdecydowania i kreatywności, na których rozwija się Baran.
 
Biorąc pod uwagę różnorodność materiałów dostępnych teraz, trudno jest Baran uzasadnić utrzymanie czegoś tak prostego i nieinspirującego w ich przestrzeni życiowej. Niektóre świetne opcje, w które warto zainwestować (bez rozbijania banku!) to akryl, beton lub meble z lucitu. Mam nadzieję, że to pomoże Ci skupić energię na wiosnę, Baranie. Bądź na bieżąco z codziennym horoskopem i pamiętaj, aby używać tych pojęć oszczędnie - mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o Twój znak!