Czy wiesz, ze często widywane godziny 11:11, 21:12, 14:14, mogą być skierowanym w twoją stronę ukrytym przekazem od wszechświata? Co oznaczają lustrzane godziny?

Lustrzane godziny, często nazywane w numerologii także jako godziny magiczne, godziny anielskie czy godziny odwrócone, to specyficzny układ cyfr – godzin i minut, rozdzielonych pauzą lub dwukropkiem, który pojawia się niemal zawsze, gdy masz ochotę spojrzeć na zegarek. Co oznaczają lustrzane godziny? Lustrzane godziny to godziny wskazujące dokładnie te same liczny po obu stronach, zarówno godziny, jak i minuty, jak 15|:15 lub wartości lustrzane, przykładowo 10:01. Jeśli widzisz na zegarku powtarzające się godziny, może to być ważna wiadomość twojego anioła stróża. Sprawdź, co oznaczają lustrzane godziny!

Lustrzane godziny i godziny odwrócone. Co oznaczają lustrzane godziny? Jak je poznać?

Swoista synchroniczność pojawiania się magicznych godzin niemalże zawsze, gdy patrzysz na zegarek, może nie być jedynie czystym przypadkiem czy zbiegiem okoliczności. W astrologii bowiem, a w szczególności w numerologii, liczby maja ogromne znaczenie i potężna moc. Jeśli dzień po dniu widzisz tę samą godzinę, lub jeśli cyfry w godzinach i minutach są takie same, gdy spoglądasz na cyferblat – miej się na baczności – magiczne godziny są interpretowane jako znak, który próbuje ci przekazać wszechświat. To, czy widzenie lustrzanych godzin to dobry znak czy zły omen – dowiesz się poniżej. Czym są lustrzane godziny?

Godziny odwrócone a wszechświat odwrócone godziny jako wiadomość od wszechświata

Lustrzana godzina niesie za sobą wielką moc. Często bowiem zdarza się, że jest ostrzeżeniem lub przestrogą, wskazującą na niesprzyjające nam okoliczności lub obecność w naszym życiu osób, które negatywnie lub destrukcyjnie na nie wpływają. Mogą wskazywać na potrzebę zwiększenia uważności i wzmożenie czujności, przyjrzenia się postawom osób, które mają wpływ na nasze życie, czas na medytację. Z drugiej strony mogą zwiastować koniec pewnego cyklu, przewidywać rychłe nadejście nowego, być może lepszego okresu w naszym życiu. Co oznaczają lustrzane godziny? Sprawdź, jak należy odczytywać poszczególne wskazania zegarka!

Godziny odwrócone na zegarku co oznaczają poszczególne godziny?

Magiczne godziny mogą być interpretowane przeróżnie  – w zależności od tego, w jakim momencie życia aktualnie się znajdujemy i kim jesteśmy. Niemniej jednak symboliczne znaczenie najbardziej znanych godzin lustrzanych, jest niewątpliwie warte poznania – mimo, ze niektórzy ludzie uważają, że takie „przypadki” nie mają znaczenia. Co oznaczają godziny anielskie? Każda lustrzana godzina ma swój przekaz – jak interpretować wiadomości od losu?

Lustrzane godziny co oznaczają? Sprawdź!

00:00 – to sygnał konieczności podjęcia ważnej decyzji

11:11 – ostrzeżenie przed stresującym okresem w życiu – przyszykuj się, a na pewno uda ci się wyjść z niego bez szwanku!

21:21 – twoje marzenie niedługo się spełni – czekaj na sukces

22:22 – znak od losu – na twojej drodze stanie ktoś wyjątkowy

Co oznaczają godziny odwrócone?

10:01 – zwiastuje rychłą znajomość, która niekoniecznie będzie korzystna

12:21- zastanów się, o czym myślisz – godzina ta ma szczególne znaczenie dla realizacji marzeń i planów

13:31 – jesteś na właściwej drodze do realizacji swojego sekretnego marzenia

20:02 – przypomina o wielkiej miłości – spróbuj skontaktować się z ukochana osobą

23:32 – godzina o potężnej mocy, która widywana jest jedynie przez osoby o wyjątkowych, ponadprzeciętnych umiejętnościach wpływania na losy innych ludzi

Znaczenie godzin dla singli – numerologia dla samotnych

Lustrzana godziny co oznaczają równe godziny w kontekście osób poszukujący miłości? Ukryte znaczenie godzin lustrzanych stanowić może wskazówkę na drodze do szczęścia w miłości. Jakie magiczne znaczenie można z nich odczytać?

01:01- zwiastuje długotrwałą samotność, postaw na miłość do siebie samego i odnajdź szczęście w swoim wnętrzu!

06:06 – Twój przyjaciel chce być kimś więcej – naucz się słuchać!

07:07 – czeka cię rozczarowanie i złamane serce,

12:12 – miłość o krok, oczekuj wyznania!

00:00 – pozbądź się wstydu, odkryj swoje prawdziwe uczucia i zdobądź się na szczere wyznanie.

Znaczenie godzin w miłości – anielskie godziny w związku

Interpretacja godzin lustrzanych w przypadku par zdecydowanie różni się od tej kierowanej do singli. Jakie jest prawdziwe znaczenie godzin dla zakochanych?

01:01 – wasza miłość jest wielka – partner kocha cię bez pamięci!

08:08 – Twoje oczekiwania nie pozostaną bez odpowiedzi – przyszykuj się na poważne deklaracje.

12:12 – zbliża się poważny, toksyczny konflikt.

16:16 – zdrada na horyzoncie.

00:00 – totalne oczyszczenie i nowy początek w relacji.

Lustrzane odbicia liczb, które widzisz, gdy spoglądasz na zegarek, to nie tylko czysty przypadek. Sprawdź, co oznaczają lustrzane godziny i jak wszechświat podpowiada Ci Twoja przyszłość!