Czeka Cię randka z osobą urodzoną między 19 lutego a 20 marca? Na pewno zastanawiasz się, co na temat jej cech charakteru mówi astrologia i dlaczego warto być w związku z Rybą. Czy zodiakalne Ryby to dobrzy partnerzy życiowi? Sprawdź, co cechuje większość osób spod tego znaku i do kogo najbardziej pasują. 

Jakie zalety i wady mają Ryby? Przeczytaj ten tekst koniecznie, jeśli szukasz swojej drugiej połówki i właśnie poznała/eś osobę spod znaku Ryb!

Cechy osób spod znaku Ryb

Ryby to osoby wrażliwe, ciepłe i mało konfliktowe. Zwykle są spokojne i dość nieśmiałe, choć z drugiej strony nie brak im też odwagi w dążeniu do realizacji życiowych celów. Rzadko mają cechy przywódcze: najczęściej to introwertycy, którzy wolą pozostawać w cieniu.

Mężczyźni i kobiety urodzeni w lutym i marcu są marzycielami i często mają dość wyidealizowane podejście do rzeczywistości. Często bywają zamyśleni, a ich rozmówca może mieć wrażenie, że momentami odpływają myślami gdzieś daleko. Jednocześnie są to jednak osoby wyjątkowo empatyczne. Świetnie wyczuwają nastroje innych, a dzięki temu doskonale potrafią okazać zrozumienie oraz współczucie. Z tego względu Ryby są cenione wśród znajomych i choć nie są duszą towarzystwa, nie narzekają raczej na brak przyjaciół.

Dlaczego warto być w związku z Rybą? Zalety

Romantyczna natura zodiakalnych Ryb powoduje, że są one wierne i lojalne wobec partnera. Szukają prawdziwej miłości, a jeśli już ją znajdą, będą chciały wytrwać w niej przez całe życie. W stałych związkach są zaangażowane, zależy im na założeniu rodziny i stworzeniu stabilnego domu.

 Zwykle są też gotowe na wiele poświęceń, aby tylko być z ukochaną osobą. Potrafią pięknie wyrażać uczucia. Chodząc na randki z mężczyzną lub kobietą Rybą, możesz spodziewać się czułych liścików, wierszy miłosnych i przemyślanych prezentów.

Ryby są bardzo zmysłowe i namiętne: w sypialni z nimi na pewno nie będzie nudno. Są również bardzo uczuciowe, dlatego miłość i seks są dla nich w większości ściśle powiązane. 

Będąc z zodiakalną Rybą, możesz liczyć na szczere rozmowy, wsparcie i poczucie przynależności. Partner będzie stale udowadniać, że mu na Tobie zależy i będzie starać się, abyś Ty czuł/a to samo. Czy to wystarczające powody, aby odpowiedzieć na pytanie – dlaczego warto być w związku z Rybą?

Wady zodiakalnych Ryb, czyli na co trzeba uważać?

Ryby bywają dość zaborcze i zazdrosne. Uwielbiają spędzać czas ze swoim partnerem i czują się nieszczęśliwe, gdy nie ma go w pobliżu. Może to być problematyczne w przypadku osób, które cenią swoją niezależność i lubią być dużo poza domem.

Wrażliwość osób urodzonych w lutym i marcu powoduje, że boleśnie odczuwają one wszelkie przykrości i bardzo przeżywają kłótnie czy nieporozumienia. Może im być trudniej wybaczyć, gdyż są wyjątkowo pamiętliwe i biorą wszystko mocno do siebie.

Ryby bywają przesadnie emocjonalne. Ich cechy charakteru powodują, że dość łatwo jest wyprowadzić je z równowagi. Zamiast się głośno kłócić, będą jednak płakać lub długotrwale przeżywać trudności w swoim wnętrzu. Wówczas warto nakłonić je do rozmowy, aby oczyścić atmosferę.

Partner spod znaku zodiaku Ryb – mężczyzna Ryba

Mężczyźni spod znaku Ryb są wyjątkowo empatyczni i wrażliwi. Potrafią wczuć się w sytuację partnerki i być dla niej prawdziwym wsparciem. W przypadku trudności w pracy czy w innym obszarze życia możesz być pewna, że po powrocie do domu zostaniesz z uwagą wysłuchana i pocieszona.

W związku z nim będziesz czuła się jak księżniczka – wciąż będziesz słyszeć komplementy i wyznania miłości. Wszystko to powoduje, że mężczyźnie Rybie dość łatwo jest rozkochać w sobie kobietę. Uwaga na ich zaborczość i skłonność do zazdrości.

Kobieta Ryba – co mówi o niej horoskop?

Urodzone na przełomie lutego i marca kobiety dążą do założenia rodziny, są dobrymi żonami i matkami. Panie z tego znaku zodiaku doskonale czują się w stałych związkach, dlatego mężczyźni, którzy szukają partnerki na całe życie, z którą będą mogli zbudować szczęśliwy dom, z pewnością się na nich nie zawiodą. 

Wysoka wrażliwość kobiet Ryb powoduje jednak, że bywają podatne na zranienia i przesadnie drażliwe. Łatwo jest je urazić i doprowadzić do płaczu.

Gdy znasz już słabe i mocne strony kobiet oraz mężczyzn urodzonych pod tym znakiem zodiaku, wiesz na pewno, dlaczego warto być w związku z Rybą. Choć pozornie spokojne i skryte, zodiakalne Ryby kryją w sobie głęboką, uczuciową, wierną i bardzo namiętną naturę. Doskonale nadają się też na stałych partnerów życiowych i rodziców. Ich mocne strony zdecydowanie przewyższają potencjalne wady, zwłaszcza w kontekście uczuciowym.