Lew – król zwierząt, ale też król życia, a także ognisty charakter i temperament. Co jeszcze warto wiedzieć o tym znaku zodiaku? Sprawdź, dlaczego warto być w związku z Lwem!

Znaki zodiaku wiele mówią o człowieku, jego zachowaniu, słabych i mocnych stronach. Choć nie każdy w to wierzy, to jednak data urodzenia ma znaczący wpływ na charakter każdego człowieka. Zodiakalne Lwy są lojalne, ale też odważne i lubią być w centrum uwagi. Zobacz, dlaczego warto być w związku z Lwem i jakie znaki pasują do niego najlepiej.

Krótka charakterystyka znaku zodiaku Lew

Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 22 sierpnia są spod znaku Lwa i uwielbiają błyszczeć i być na piedestale. No ale przecież Lew to król zwierząt, więc nie można się spodziewać niczego innego. Pomimo tego osoby urodzone pod znakiem Lwa potrafią stworzyć mocne i trwałe związki, a swojego partnera obdarzają miłością i inspirują do działania. Są to osoby pewne siebie, a jednocześnie lubiące aktywnie spędzać czas. Odwaga, optymizm, ognisty temperament oraz charyzmatyczne podejście do każdej sfery życia może być dla innych przytłaczające, ale jeśli wejdziesz już w związek z taką osobą, to z pewnością nie będziesz chciał z niego wyjść. 

Jakie są osoby spod znaku Lwa?

Jedną z pierwszych rzeczy, jaka nasuwa się na myśl, jest charyzma. Lwy wyróżniają się lojalnością, ale i uporem, a także dyscypliną. Są to osoby kreatywne, które lubią dominować, a jednocześnie podporządkować sobie innych. Często przejmują inicjatywę, nie lubią rutyny i lubią by inni ich komplementowali. Pragną być w centrum uwagi, co może być dość trudne dla otoczenia. Jeśli jednak tworzycie szczęśliwą relację, to możesz być pewny, że włos z głowy Ci nie spadnie. Obdarzone ogromną pewnością siebie Lwy lubią angażować się w wiele inicjatyw, ale nie lubią porażek. Znają swoją wartość, są konsekwentne, a jednocześnie szczere i obdarzone poczuciem humoru. Pomimo silnej osobowości i egocentrycznemu usposobieniu warto wejść w relację z Lwem, bo może być to wspaniała przygoda na całe życia. Oto dlaczego warto być w związku z Lwem. 

3 znaki zodiaku pasujące do Lwa

Są więcej niż trzy znaki zodiaku, z którymi Lew może stworzyć udany związek. Jednak teraz skupimy się na trzech najważniejszych, które pozwalają na przejście życia w harmonijny sposób. Wśród tych osób znajdują się takie znaki jak Baran, Waga i Wodnik. Wszystkie wymienione znaki zodiaku są rządzone przez takie same żywioły, które rządzą Lwem. W przypadku Barana i Wodnika są to Powietrze i Ogień, a w przypadku Wagi Powietrze i Ziemia. Jeśli natomiast Lew chciałby stworzyć związek z Bykiem, Skorpionem czy Rybami, to jest to możliwe, ale potrzebne będzie więcej czasu, by się dogadać. 

Dlaczego warto być w związku z Lwem – jaki jest Lew w związku?

Z racji tego, że Lew jest ambitny i pewny siebie, to oczywiście wpływa on na swojego partnera i pomaga mu w osiągnięciu celów. Może się wydawać, że osoba będąca w centrum zainteresowania będzie niewierna. Nic jednak bardziej mylnego. Choć Lwy lubią poflirtować, to jednak w poważnym związku cenią szczerość. Dlaczego warto być w związku z Lwem, który lubi być podziwiany i komplementowany? Pewnie dlatego, że oprócz tych cech Lew wyróżnia się też kreatywnością i dużym poczuciem humoru. Z pewnością nie będziesz się nudzić na co dzień, jak i w sypialni. Pamiętaj jednak, by obdarowywać ukochanego Lwa prezentami. On je uwielbia. 

Zodiakalny Lew – recepta na udany związek

Lwy chętnie przejmują inicjatywę i grają główną rolę w każdej sferze życia, ale zapewniają też dobrą zabawę partnerowi i dają mnóstwo energii od siebie. By stworzyć udany związek z Lwem, na pewno warto być osobą cierpliwą, ale też i energiczną. Lwy cały czas lubią aktywność i nie lubią siedzieć w jednym miejscu. Ważne, byście mieli wspólne pasje, ale też dali sobie trochę wolności. Nie martw się, że Twój partner trochę będzie flirtować. Leży to w jego naturze. Jeśli jednak jest już zaangażowany w związek, są to niezobowiązujące flirty. Jak w każdym związku najważniejsza jest rozmowa i szczerość. Tylko w taki sposób możecie zbudować silne podwaliny na całe życie. 

Szczęśliwy związek z Lwem – podsumowanie

Wiesz już, dlaczego warto być w związku z Lwem i jakie cechy są dominujące w tym znaku zodiaku. Z pewnością nie będziesz się nudzić, jeśli zwiążesz się ze zodiakalnym Lwem lub Lwicą i na pewno będzie to życie usiane niespodziankami. Musisz być jednak przygotowany na to, że to nie Ty jesteś w centrum uwagi. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to Wasz związek może przetrwać lata w szczęściu i radości, a zwykły wypad na weekend może być całkiem inny, niż zaplanowaliście to przed wyjazdem.